son haberler

Ünye Gücü Kadın Voleybol Takımı Sezona Hazırlanıyor

Yayınlanma Tarihi: 13 Ağustos 2021 okunma

Ünye Gücü Kadın Voleybol Takımı Sezona Hazırlanıyor
Spor
0

TFF Kadınlar 2.Lig’de mücadele edecek olan Ünye Gücü Kadın Voleybol takımına Kadıneli Dokunuyordu Derneği moral ziyareti yaptı.

Ünye Belediyesi Binicilik Tesisleri’nde bir araya gelen dernek yöneticileriyle sporcular sohbet eşliğinde sezon hazırlıklarını değerlendirdi. Ekim ayında başlayacak olan ligde başarı merdivenlerini bir bir çıkacak olan takım sezon öncesi bazı sporcuları transfer ederek gücüne güç kattı.

“İnşallah İkinci Ligde Fırtına Gibi Esmeyi Planlıyoruz”

Ziyarette konuşan Kadıneli Dokunuyordu Derneği Başkanı Esra Gerçeker, “Ünye Gücü Kadın Voleybol Takımı olarak yeni sezona hazırlıklarımız sürüyor. Yeni eklenen sporcularımız ile birlikte gayet güçlü bir kadromuz var. İnşallah ikinci ligde fırtına gibi esmeyi planlıyoruz. Kızlarımız çok güzel hazırlanıyorlar. 17 Ekim’de lig başlıyor. Biz de kızlarımızın tam destekçisiyiz. Kadının her spor dalında var olduğunu Tokyo olimpiyatlarında gördük. Var olması için de her zaman destekçisiyiz. Bu konuda sporcularımıza destek olan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

“Hedefimiz Play Off”

Takım Kaptanı Rabia Ak ise “Güzel bir hazırlık sezonu geçiriyoruz. Bu sene iddialıyız. Play Off’lara çıkacağız. Yeni gelen arkadaşlarla da iyi bir ekip ruhu oluşturduk. Bu sene bomba gibi bir hazırlık çalışması yürüttük. İnşallah hedeflerimize ulaşacağız”  diye konuştu.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.