son haberler

Bülent Hoca Son Yolculuğuna Uğurlandı

Yayınlanma Tarihi: 31 Mart 2022 okunma

Bülent Hoca Son Yolculuğuna Uğurlandı
Asayiş
0

Uzun süredir mücadele ettiği kansere yenik düşen Ünye Fen Lisesi Edebiyat Öğretmeni Bülent Pehlevan (62) düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı.

Nermin Pehlevan’ın eşi, Özgün ve Ozan Pehlevan kardeşlerin babası Ünye ilçe Milli Eğitim eski Şube Müdürlerinden Ünye Fen Lisesi eski Müdür Yardımcılarından ve aynı okulda Edebiyat Öğretmenliği yapan Bülent Pehlevan, Ünye Devlet Hastanesi’nde tedavi gördüğü kansere yenik düştü. Çevresinde çok sevilen ve geride gülen yüzü ile iz bırakan Pehlevan’ın ani ölümü eğitim, camiasında ve öğrencileri arasında derin üzüntüye yol açtı.

Merhum Bülent Pehlevan için  31 Mart Perşembe günü saat 10’da görev yaptığı Fen Lisesi önünde helallik alındı. Okulda düzenlenen törende konuşan Ünye Fen Lisesi Müdürü Erdoğan Bölükbaş, kendisi ile görev yapmış olmaktan gurur duyduğunu ve herkes tarafından sevilen bir insanı kaybetmenin üzüntüsünü yaşadığını söyledi. Öğretmenler ve öğrenciler hayatını kaybeden Bülent Pehlevan için duygu ve düşüncelerini ifade etti.

Ünye Fen Lisesi bahçesinde düzenlenen törene Ünye Belediye Başkan Yardımcıları Orhan Gürel, Ahmet Şahin, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Avcı, Ünye Fen Lisesi Müdürü Erdoğan Bölükbaş, mesai arkadaşları ve öğrenciler katıldı.

Okulda düzenlenen tören sonrası merhum Bülent Pehlevan’ın cenazesi Ünye merkez Büyük Cami’ye getirildi. Burada öğle namazını takiben Ünye Müftüsü Hüseyin Okuş tarafından kıldırılan cenaze namazı sonrası Samsun Derecik’teki aile kabristanlığına defnedildi.

Cenaze namazına Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Gürel, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan da katılarak acılı aileye başsağlığı diledi.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.