son haberler

Çaybaşı, Bu Olaya Ağladı

Yayınlanma Tarihi: 20 Kasım 2022 okunma

Çaybaşı, Bu Olaya Ağladı
Asayiş
0

Çaybaşılı gencin cenazesini almaya giderken trafik kazasında hayatını kaybeden anne ve oğlu yanyana defnedildiler.

Muğla’da intihar eden intihar eden oğlu ile oğlunun cenazesini almaya giderken trafik kazasında hayatını kaybeden anne Çaybaşı ilçesinde kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları içerisinde yan yana toprağa verildi.

Muğla’nın Menteşe ilçesinde intihar eden oğlu Onur Halıcı’nın (27) cenazesini almaya giden anne Emine Halıcı (56), Antalya’nın Manavgat ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybetti. Anne ve oğlu, Çaybaşı Merkez camisinde öğle namazını müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Tekke Mahallesi Namazlı mevkisindeki aile kabristanlığına yakınlarının ve sevenlerinin  gözyaşları içerisinde yan yana toprağa verildi.

Kaza, 18 Kasım 2022 tarihinde Antalya’nın Manavgat ilçesinde meydana geldi. Yaklaşık 3 ay önce uzman çavuşluk görevinden istifa eden ve Muğla’da yaşadığı evde doğalgaz borusuna asılı halde ölü olarak bulunan oğlu Onur Halıcı’nın cenazesini almak üzere Gaziantep’ten yola çıkan Emine Halıcı’nın içerisinde bulunduğu otomobil, kamyonet ile kafa kafaya çarpıştı. Kazada Emine Halıcı ile Hayrettin Aktaş hayatını kaybederken, 1’i ağır 6 kişi yaralandı. Anne Emine ile oğlu Onur Halıcı’nın cenazeleri, yakınları tarafından hastane morgundan alınarak Ordu’nun Çaybaşı ilçesine bağlı Namaz Mahallesi’ne getirildi. Burada anne ve oğlu için cenaze töreni düzenlendi. Emine ile oğlu Onur Halıcı, öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından aynı mahalledeki aile kabristanlığında yan yana toprağa verildi.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.