son haberler

Memurkent’te Facianın Eşiğinden Dönüldü

Yayınlanma Tarihi: 14 Eylül 2021 okunma

Memurkent’te Facianın Eşiğinden Dönüldü
Asayiş
0

Bu akşam saatlerinde Memurkent Sitesi’nde meydana gelen olayda tırın dorsesi ayrılarak çocuk parkına ve oturma gruplarının olduğu alana sürüklendi. Olayda yaralanan olmazken site sakinleri korku dolu anlar yaşadı.

Çınarlık Mahallesi Memurkent Sitesi’nde bu akşam saat 17.00 sularında meydana gelen olayda dış cephe kaplama malzemeleri taşıyan tırın dorsesi tırdan ayrılarak yokuş aşağı sürüklendi. Yaklaşık 50 metre sürüklenen dorse çocuk parkı ve oturma gruplarının bulunduğu alanda kaldırıma çarparak durabildi. Dorse, site sakinlerinin oturduğu kamelyayı da yıkarken olayda yaralanan olmadı.

Henüz sürücüsü belli olmayan tırın dorsesinden ayrıldığı sırada çocuk parkında çok sayıda çocuğun oynadığını belirten site sakinleri facianın eşiğinden dönüldüğünü söyledi.

Olayı gören site sakini Asım Altıparmakoğlu, “olay anında yıkılan kamelyada oturuyorduk. Bir ses duyduk. Yukarıdan tırın arkasından kurtulan dorse aşağıya doğru kaydı. Biz hemen parkta oynayan çocukları uyardık. Yavaş yavaş kaydığı için kimseye bir şey olmadı. Sadece oturduğumuz kamelyayı yıktı” dedi.

Sitede oturan Muammer Bilikçi ise “olay anında kamelyada oturuyorduk. Bir gürültü duyduk. Kendimizi kurtarmak için kaçtık. Biz kaçtıktan sonra kamelyaya çarptı ve yıkıldı” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.