son haberler

Yolda Yürürken Düştü, Yüzüne Demir Saplandı

Yayınlanma Tarihi: 27 Temmuz 2015 okunma

Yolda Yürürken Düştü, Yüzüne Demir Saplandı
Asayiş
0

Ordu’da yolda yürürken düşen bir kişinin yüzüne demir saplandı.

Olay bugün Altınordu İlçesi’ne bağlı Düz Mahalle’de meydana geldi. İddiaya göre Altınordu Belediyesi işçileri yolda bozulan parke taşlarını onarmak için mahallede çalışma yürütürken, ip bağlamak için geçici olarak kaldırıma ucu açık kısa inşaat demiri çaktı.

yolda-yururken-dustu-yuzune-demir-saplandiŞerif Hekim, güvenlik şeridi bulunmayan çalışmanın yapıldığı yolda yürüdüğü sırada havanın sıcak olmasından dolayı rahatsızlanarak yere düştü. Düştüğü yere çakılı ucu açık demir, Hekim’in çenesinden yüzüne doğru saplandı. Acı içinde bu şekilde kalan Şerif Hekim’in çığlıkları üzerine çevredeki vatandaşlar yardıma koştu.

Vatandaşlar tarafından tutularak hareket ettirilmeyen Hekim, olay yerine gelen 112 sağlık ekiplerinin çalışmasıyla demirden kurtarıldı. Şerif Hekim daha sonra ambulansla Ordu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Olayın hemen ardından çalışmalarını sürdüren işçilere önlem alınmadığı için çevrede toplanan vatandaşlar tepki gösterdi. Bunun üzerine işçiler güvenlik şeridi çekerek çalışmalarını sürdürdü. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.