son haberler

Yarışmalar Sergiye Dönüştü

Yayınlanma Tarihi: 22 Nisan 2015 okunma

Yarışmalar Sergiye Dönüştü
Eğitim
0

Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10-11 ve 12. sınıflar arası düzenlenen Ünye konulu afiş, İllüstrasyon ve fotoğraf yarışmasında dereceye giren öğrencilere belgesi verilirken, yarışmaya katılan öğrencilerin eserleri de okul salonunda sergilendi.

Gerçekleştirilen programa Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Erdem, İşkur Müdürü Recep Özcan, İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Erol Kocaoğlu, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.

Program öncesi açıklamalarda bulunan Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ayşe Akyol, yurt dışından misafirlerinin de olduğunu belirterek; “Turizm Haftası dolayısıyla düzenlenen 10. sınıflar arası Ünye’nin tarihi ve kültürel değerleri konulu fotoğraf yarışması, 11. sınıflar arası Ünye ismini kullanarak İllüstrasyon ve Stilizasyon yarışması ve 12. sınıflar arası Ünye’de Hayat Konulu Afiş Tasarım Yarışmamızın sergi ve ödül töreni için buradayız. Tesadüf eseri İspanya’dan misafirlerimizin olması bizleri mutlu etti” dedi.

Sergi açılışıyla birlikte katımcıların eserleri incelemelerinin ardından, program ikramlarla son buldu.

Yarışmalarda dereceye giren öğrenciler ise şu şekilde;
12. sınıflar arası Ünye’de Hayat Konulu Afiş Tasarım Yarışmasında; Merve Çelik birinci, Melek Özdemir ikinci, Sevilay Ürer üçüncü oldu.

11.sınıflar arası Ünye ismini kullanarak İllüstrasyon ve Stilizasyon Yarışmasında Gamze Çam birinci, Melek Arpacıoğlu ikinci, Eda Çelik üçüncü oldu.

12.sınıflar arası Ünye’nin tarihi ve kültürel değerleri konulu fotoğraf yarışmasında Meryem Fındık birinci, Rabia Erhan ikinci, Berna Usta üçüncü oldu.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.