son haberler

Akkuş MYO’ya, Ahşap Kaplamalı Sosyal Tesis

Yayınlanma Tarihi: 29 Nisan 2015 okunma

Akkuş MYO’ya, Ahşap Kaplamalı Sosyal Tesis
Eğitim
0

Akkuş Belediyesi, Ordu Üniversitesi Akkuş Meslek Yüksekokulu’na sosyal tesis yapıyor. 200 metrekare büyüklüğünde olacak sosyal tesis, yemekhane, kafe ve çok amaçlı salon olarak kullanılabilecek.

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci Meslek Yüksekokuluna giderek MYO Müdürü Mehmet Çolakoğlu ile birlikte sosyal tesis yapılacak alanda incelemelerde bulundu.

Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürü Mehmet Çolakoğlu incelemeler sırasında yaptığı açıklamada; “Belediye Başkanımız İsa Demirci’ye teşekkür ediyoruz. Kendisi meslek yüksek okulumuzun büyümesi için her türlü desteği veriyor. Her konuda, her sorunumuzda bizlere yardımcı oluyor. Şimdi de acil ihtiyaçlarımızdan biri olan, öğrencilerimiz için sosyal tesisi bizlere kazandıracak ” dedi.

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci ise konuşmasında, “Eğitim bizim olmazsa olmazımız, eğitimin her alanında varız ve olmaya devam edeceğiz. Müdürümüz bizlere meslek yüksekokulunun sosyal tesis sıkıntısı hakkında bilgi verince biz de hemen çalışma başlattık ve projesini hazırlatarak tesis alanının hafriyat işlemini tamamladık. Kısa sürede inşaatına başlayıp 4 ay gibi bir zamanda bitirmeyi amaçlıyoruz. Akkuş Meslek Yüksekokulu bizim göz bebeğimiz. Gelişip büyümesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız ve yapacağız. Yapılan proje Akkuş’un doğasına da uygun olarak tamamen kütük ev şeklinde ahşaptan kaplanarak yapılacak. Akkuşumuza hayırlı olsun” diye konuştu.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.