son haberler

Minik Öğrenciler Çınarsuyu’nda Ağırlandı

Yayınlanma Tarihi: 6 Kasım 2021 okunma

Minik Öğrenciler Çınarsuyu’nda Ağırlandı
Eğitim
0

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin turizm iştirak şirketi ORTUR A.Ş’ye ait Ünye Çınar Suyu Tabiat Parkı ve Sosyal Tesisleri minik öğrencilere ev sahipliği yaptı. Sosyal tesislerde gönüllerince eğlenen çocuklar unutamayacakları bir gün yaşadı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi Ordu Turizm A.Ş (ORTUR), bünyesinde bulunan tesislerde önemli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Kaliteli hizmet ağı, özgün sunumu, geniş ve kapsamlı mekanları ile Ordu turizmine katkı veren ORTUR, Ünye’de hizmet veren Çınar Suyu Tabiat Parkı ve Sosyal Tesisleri’nde minik öğrencileri ağırladı.

Çocuklar Çeşitli Etkinliklerle Doyasıya Eğlendi

Çınar Suyu Tabiat Parkı ve Sosyal Tesisleri’nin ev sahipliğinde Tarım Ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma Milli Parklar 11. Bölge Müdürlüğü Ordu Şubesi tarafından düzenlenen etkinlikte çocuklara ebru sanatı öğretildi. Etkinlikte öğrenciler, ebru sanatı öğrenmenin yanı sıra origami, masal dinletisi, çöp toplama ve sokak hayvanlarına mama dağıtımı gibi özel etkinlikler gerçekleştirdi.

Çocuklar tüm bu etkinlikler ve ORTUR Ünye Çınar Suyu Tabiat Parkı ve Sosyal Tesisleri’nin muhteşem güzelliği ile unutulmaz bir gün yaşadı.

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.