son haberler

Ünye’de 11 Okulun Tadilatı Tamamlandı

Yayınlanma Tarihi: 13 Aralık 2021 okunma

Ünye’de 11 Okulun Tadilatı Tamamlandı
Eğitim
0

Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Ünye’de 11 Okulun Bakım, Onarım ve Tadilat Çalışmalarının Tamamlandığını açıkladı.

Yapılan açıklamada, “Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında okullardaki fiziki imkânların iyileştirilmesi ve amaçlara uygun altyapı desteğinin oluşturulması amacıyla bakım, onarım ve tadilat çalışmalarımız tamamlandı.

 

Müdürlüğümüz tarafından yapılan planlamalar doğrultusunda okullarımızda gerçekleştirilen bakım, onarım çalışmaları, yapımı devam eden okul inşaatları ve olası bir depreme karşı hazırlıklı olmak için yapılan güçlendirme çalışmaları ilimizde aralıksız sürdürülmektedir.

 

Bu kapsamda Ünye ilçemizde 11 eğitim öğretim binamızda bakım, onarım ve tadilat işleri kapsamında yangın merdivenleri, asansör, yangın söndürme dolapları ve tesisatının yenilenmesi, engelli lifti (asansörü), engelli lavaboları, dış cephe mantolama, iç-dış cephe boyama, çatı onarımı çalışmaları, kalorifer ve elektrik tesisatlarının yenilenmesi çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

 

Eğitim Kenti Ordu’muzda öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin yarınlara sağlıkla, güvenle hazırlanması için eğitime yönelik yatırımlarımız hızla devam etmektedir” denildi.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.