son haberler

Başkan Çamyar Hesap Verdi

Yayınlanma Tarihi: 24 Nisan 2015 okunma

Başkan Çamyar Hesap Verdi
Gündem
0

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, 30 Mart 2014 yerel seçimlerin üzerinden bir yılın geçmesinin ardından “Ünye’de Hizmette 1. Yılımız” programıyla çalışmaları vatandaşlarla paylaştı. Çamyar, “Hayata geçireceğimiz projelerle sadece Karadeniz’in değil tüm Türkiye’nin vizyon şehri olacağız” dedi.

Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, bir yıl boyunca Ünye’de gerçekleştirdiği hizmetleri ve önümüzdeki süreçte hayata geçirmeyi planladığı projeleri, basın mensupları ve Ünyeli vatandaşlarla paylaştı. Halil Efendi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen programa vatandaşların ilgisi yoğun oldu.

Dolu Dolu Geçen Hizmet Yılını
Şeffaf belediyecilik anlayışı ile belediyenin kapılarını halka açarak onların dertleriyle üzülen, sevinçleriyle sevinen bir yönetim sergilediklerini ifade eden Başkan Çamyar, düzenlenen Hizmet Yılı programında Ünye’yi Ünye yapan değerleri bir bir halka anlatarak adeta hesap verdi. Bir yılda gerçekleştirilen çalışmalar, planlanan projeler, çeşitli spor dallarını gençlerle buluşturan faaliyetler, geleceğin teminatı olan gençlerle birlikte dikilen fidanlar, kısa sürede yapılan yollar, yenilenen parklar, oluşturulan yeşil alanlar, günümüz şartlarıyla oluşan yapılara kazandırılan estetik dokunuşlar, eğitim alanında yapılan çalışmaların anlatıldığı  “Ünye’de Hizmette 1. Yılımız” programı yaklaşık 2 saat sürdü.

baskan_camyar_hesap_verdi (2)Değişen Türkiye Gelişen Ünye
Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, ‘’Göreve geldiğimiz ilk günden bu güne bir yılı aşkın bir süreyi geride bıraktık. Bu süreç içerisinde Büyükşehirle beraber küçülen ve ekonomik anlamda da kaynaklarının çoğunu kaybeden Belediyemiz yatırımlarını ve hizmetlerini hiçbir zaman küçültmedi. Hedeflerimiz her zaman büyük oldu. Büyük düşünüp büyük adımlar attık ve 30 Mart Yerel Seçimlerinde %58,2’lik bir oy oranı ile bizi Ünye’ye hizmetkâr olmaya layık gören Ünyeli hemşerilerimin güvenlerini, inanmışlıklarını ve beklentilerini boşa çıkarmadık. Bu noktada bizlerle beraber, gece gündüz demeden canla başla çalışan tüm mesai arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Ünye’de yapımına başlanan ve başlayacak olan çalışma ve yatırımlar için Büyükşehir Belediyesine ve Belediye Başkanı Enver Yılmaz’a da Ünye adına teşekkür eden Başkan Çamyar, “Her fırsatta Ünye’de ki tüm yatırımların ve çalışmaların takipçisi olacağını ifade eden ve 7 Haziran Seçimlerinde Ordu 1. Sıra Milletvekili adayımız olan değerli hemşerimiz Başbakan Yardımcımız Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş Beye Ünye’ye olan ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum. Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş Beyle beraber Sayın Oktay Çanak, Sayın İhsan Şener, Sayın Ayşe Nilgün Tomakin ve Sayın Şakir Çoban’a Milletvekilliği Adaylığı sürecinde başarılar diliyorum.

Hedef Artık 2071
Bugün Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile beraber 2023 hedefini artık 2071’e taşımış bir Türkiye’de yaşıyoruz” diyen Çamyar, “Bizlerde kendimize bu doğrultuda bir hedef koymak ve tüm çalışmalarımızı, yatırımlarımızı ve projelerimizi bu doğrultuda hazırlamak ve planlamak durumdayız. Ünye Belediyesi olarak yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerle, Büyükşehir Belediyemizin Ünye’de tüm Ordu’da hayata geçireceği projelerle Ünye hiç şüpheniz ve kuşkunuz olmasın ki sadece Ordu’nun değil, sadece Karadeniz’in değil tüm Türkiye’nin vizyon şehri olacaktır. Artık hizmetler noktasında “tam yol ileri” diyen bir Ünye Belediyesi var. Seçim meydanlarında hep şunu söyledik “biz parayı, zamanı ve insanı iyi yöneteceğiz” dedik. Bizler sizlere “Ünye’nin ve Sizlerin Hizmetkârı” olma sözü verdik. Bugüne kadar bu sözümüzde durduk ve bundan sonrada sözlerimizin arkasında yapacağımız hizmetlerle ve yatırımlarla durmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.