son haberler

Dağdeviren Kardeşler Erkekliğe Adım Attı

Yayınlanma Tarihi: 29 Haziran 2022 okunma

Dağdeviren Kardeşler Erkekliğe Adım Attı
Gündem
0

Ünye Adliyesi Zabıt Katibi Cahide ve Ünye Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Personeli Turgut Dağdeviren’in çocukları Abdurrahim Faruk ve Yakup Selim sünnet olarak delikanlılığa ‘merhaba’ dedi.

Ünye Adliyesi Zabıt Katibi Cahide ve Ünye Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Personeli Turgut Dağdeviren’in çocukları, Rahim Dağdeviren ve Emekli İtfaiye Personeli Faruk Yılmaz’ın torunları, Fotojenik Fotoğraf Stüdyosu sahibi Tuncay ve OSKİ Personeli Turgay Dağdeviren’in yeğeni Abdurrahim Faruk ve Yakup Selim Dağdeviren 27 Haziran 2022 Pazartesi akşamı Fevzi Çakmak Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen sünnet töreni ile delikanlılığa ‘merhaba’ dedi.

Cahide ve Turgut Dağdeviren, bu mutlu günlerinde yanlarında olan, davete katılamayıp telefonla ve sosyal medya aracılığıyla tebrik mesajları ileten herkese teşekkür ederken, Turgut Dağdeviren Sosyal Medya hesabından şu paylaşımı yaptı; “Bazı mutluluklar anlatılmaz yaşanır. Bu akşam da yaşadıklarımızı kelimelere dökmek mümkün değil. Sevdiklerimiz, dostlarımız, arkadaşlarımız, ailemiz, büyüklerimiz kısaca bize kalbinin bir köşesinde yer ayıran yüreği güzel insanlar mutluluğumuza ortak olmakla kalmadı, mutluluğumuza mutluluk kattı. Bu kadar güzel dostluklar edindiğimiz için Rabbimize ne kadar şükür etsek az kalır. Siz bizi mutlu ettiniz, Allah da sizi mutlu etsin.  7’den 77’ye davetimize katılan, katılamayıp arayan, hatta başka salona giden çiçek, çelenk ve mesajlarıyla mutluluğumuza ortak olan tüm dostlara canı gönülden teşekkürler… Allah herkese böyle güzel anılar biriktirmeyi nasip etsin… Allah sizi hep var etsin” dedi.

Sünnet törenine Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı başta olmak üzere, birim ve daire müdürleri, Siyasi Parti başkanları, STK başkan ve yöneticileri, basın dernekleri başkanları, basın kuruluşları sahipleri ve mensupları ile vatandaşlar katıldı.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.