son haberler

DUYARLI VATANDAŞ BULDUĞU PARA DOLU CÜZDANI SAHİBİNE TESLİM ETTİ

Yayınlanma Tarihi: 20 Ocak 2023 okunma

DUYARLI VATANDAŞ BULDUĞU PARA DOLU CÜZDANI SAHİBİNE TESLİM ETTİ
Gündem
0

Ünye’de bankadan çektiği emekli maaşını cüzdanı ile birlikte düşüren vatandaş Ünye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nden yardım isterken zabıta ekiplerinin araştırması sonucu duyarlı bir vatandaş tarafından bulunan paralar sahibine teslim edildi.

Kaledere Mahallesi Belediye Caddesi’nde bulunan banka ATM’sinden emekli maaşının bir kısmını çekerek cüzdanına koyan Mücahittin Kılıç bir anlık dalgınlığı sonucu para dolu cüzdanı düşürdü. Ünye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne başvuran Kılıç parasının bulunması için yardım istedi. Zabıta ekipleri olayla ilgili çalışma başlatırken caddeden geçmekte olan Aydın Kocabıyık para dolu cüzdanı bularak Zabıta Müdürlüğüne teslim etti. Paranın Mücahittin Kılıç’a ait olduğunu tespit eden zabıta ekipleri Mücahittin Kılıç’a cüzdanını ve parasını teslim etti. Parasının bulunduğuna sevinen Kılıç, duyarlı vatandaş Aydın Kocabıyık’a teşekkür etti.

Para Dolu Çanta Duyarlı Vatandaş Sayesinde Bulundu

Ünye’de geçtiğimiz hafta yaşanan olayda ise Türkan Nair adlı vatandaş caddede, bir miktar parasını düşürdü. Durumu zabıta ekiplerine bildiren Türkan Nair’in parası kısa sürede bulunarak teslim edildi. Türkan Nair parasını bulan Ergin Güler’e teşekkür etti.

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.