son haberler

Emine Erdoğan; “İyilik Yapmak Büyük Ruhların Harcıdır”

Yayınlanma Tarihi: 23 Temmuz 2023 okunma

Emine Erdoğan; “İyilik Yapmak Büyük Ruhların Harcıdır”
Gündem
0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, “Deprem Bölgesi Gönülden Gönüle Kardeşlik Köprüsü Hayır Çarşısı”nı ziyaret etti.

Şule Yüksek Şenler Vakfı’nın Eyüpsultan Belediyesi Kültür Sanat Merkezi’nde oluşturduğu “Deprem Bölgesi Gönülden Gönüle Kardeşlik Köprüsü Hayır Çarşısı”nı gezen Emine Erdoğan; “Hiç şüphesiz karşılık beklemeden, yatırım gibi görmeden iyilik yapmak yalnızca büyük ruhların harcıdır” diye konuştu.

Emeği geçenlere teşekkür eden Emine Erdoğan, açılış vesilesiyle bir kez daha depremzede vatandaşlarla buluştuğunu belirterek; “Şule Yüksek Şenler Vakfı’nın düzenlediği Gönülden Gönüle Kardeşlik Köprüsü Hayır Çarşısı’nın açılışında depremzede kardeşlerimizle buluştuk. 6 Şubat’tan sonra kalbimizin acıyla çarptığı 11 ilimizde, Şule Yüksek Şenler Vakfı gibi Olgunlaşma Enstitülerimiz ve Halk Eğitimi Merkezlerimizin üretim atölyeleri birer umut ışığı oldu. STK’larımız, devletimizin tüm kurumlarıyla sahada omuz omuza büyük bir çaba sarf etti. Bugün, depremzede kursiyerlerimizin ellerinden yine depremzede vatandaşlarımıza can olsun diye üretilen her el emeği ürün, bu gayretin bir eseri. Maharetli hanım kardeşlerimizi tanımaktan mutluluk duydum. Her birinin yüreğine sağlık. Organizasyonda emeği geçen herkese ve katkı veren tüm hayırseverlerimize canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi. (HABER: Mehmet Emin Danış)

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.