son haberler

MİLLETVEKİLİ HAMARAT “HEMŞEHRİLERİMİZLE ORDU GÜNLERİ’NDE BULUŞUYORUZ”

Yayınlanma Tarihi: 14 Kasım 2023 okunma

MİLLETVEKİLİ HAMARAT “HEMŞEHRİLERİMİZLE ORDU GÜNLERİ’NDE BULUŞUYORUZ”
Gündem
0

AK Parti Ordu Milletvekili Av. Mustafa Hamarat 16-19 Kasım’da İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Ordu Günleri’ne tüm Orduluları davet ederek, “Yüzyılın Ordusu sloganıyla 12’ncisi düzenlenen Ordu Günleri’nde gurbetteki hemşerilerimiz ile buluşacağız. Ordu’nun kalbi İstanbul’da atacak. Büyük buluşmaya gurbetteki tüm hemşerilerimizi davet ediyorum” dedi.

Ordu Valiliği Himayelerinde Ordu Dernekler Federasyonu ve Ordu Büyükşehir ve İlçe belediyelerinin katılımı ile her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen, Ordu Günleri başlıyor.

16-19 Kasım 2023 tarihleri arasında Yenikapı Sahili Etkinlik Alanı’nda “Yüzyılın Ordusu” sloganıyla 12’ncisi düzenlenen Ordu Günleri’nin tanıtım programına katılan AK Parti Ordu Milletvekili Av. Mustafa Hamarat hemşerileriyle bir araya geldi.

Milletvekili Hamarat, “Sivil toplumun birleştirici ve kaynaştırıcı gücüne yürekten inanıyorum. Bu itibarla her koşulda bir araya gelmek çalışmalarımızı daha verimli hale getiriyor. Her biri ayrı ayrı çok kıymetli olan dernek başkanlarımız, dernek yöneticilerimiz ile memleketimize dokunacak faydalı hizmetler için ortak paydada buluşmaktan dolayı çok gururluyum. Ben de bu vesile ile Ordu Günleri’ne gurbetteki tüm hemşerilerimi davet ediyorum. Uzaktan yakından gelecek olan tüm hemşehrilerimizle bölgemizin bütün güzelliklerini yaşayabileceğimiz bu etkinlikte buluşmayı arzu ediyorum” dedi.

 

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.