son haberler

ORDU’DA 94 KM YENİ KALDIRIM İNŞA EDİLDİ

Yayınlanma Tarihi: 1 Şubat 2023 okunma

ORDU’DA 94 KM YENİ KALDIRIM İNŞA EDİLDİ
Gündem
0

Ordu’da altyapısı ve sıcak asfaltı tamamlanan sokak ve caddeler baskı beton kaldırımlarla buluştu. Çalışmalar kapsamında il genelinde 94 km güzergâh baskı beton kaldırıma kavuştu.

 

Ordu’da, altyapı, yol ve su alanında seferberlik ilan eden Büyükşehir Belediyesi, ilçe merkezlerindeki baskı beton kaldırım çalışmalarını sürdürüyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, il genelinde 94 km baskı beton kaldırım çalışması gerçekleştirdiklerini söyledi.

 

ARAÇ VE YAYA TRAFİĞİ ULAŞIMINDA YOĞUN ÇALIŞMA VAR

 

Kentin her noktasına dokunmak için çalışmaların büyük bir titizlikle yürütüldüğünü belirten Başkan Güler, “İl genelinde asfalt ve altyapı seferberliğimiz sürüyor. Önceliğimiz yollarımızda altyapılarıyla birlikte konforlu bir ulaşım sağlamak. Sıcak asfaltını tamamladığımız sokak ve caddelerde modern kaldırım çalışmalarına imza atıyoruz. Şu ana kadar 94 km yeni kaldırım çalışması yaptık” dedi.

 

YAYA GÜVENLİĞİ VE KONFOR SAĞLANIYOR

 

Daha yaşanabilir alanlar oluşturmak için kentin her türlü sorunuyla yakından ilgilendiklerini dile getiren Başkan Güler, “Kaldırım çalışmaları yaya trafiği ile sokak ve cadde üzerinde bulunan esnaflarımız için önemli bir çalışma. Bu yüzden cadde ve sokaklarda titiz bir çalışma yürütüyoruz. Altyapısı tamamlanan güzergahları hızlı bir şekilde modern yol ve kaldırımlara kavuşturarak, şehirde yaşayan vatandaşlarımızın konforunu arttırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.