son haberler

ÜNYE HAYVAN PAZARI, YENİLENEN YÜZÜYLE TAKDİR TOPLUYOR

Yayınlanma Tarihi: 27 Haziran 2023 okunma

ÜNYE HAYVAN PAZARI, YENİLENEN YÜZÜYLE TAKDİR TOPLUYOR
Gündem
0

Ünye Belediyesi tarafından yenilenerek ve kapasitesi arttırılarak hizmete sunulan Hayvan Pazarı hem satıcıları hem de alıcıları mutlu etti. Rahat ortamda kurbanlık satışının yapıldığı Hayvan Pazarı vatandaşların takdirini topluyor.

Kurban Bayramı’na kısa bir süre kala Ünye Hayvan Pazarı’nda yoğunluk artmaya başladı. Yüzlerce hayvan yeni sahiplerine teslim edilirken hayvan alım satımı için satıcılar ve alıcılar Ünye Hayvan Pazarı’nda buluştu.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’nın talimatıyla geçtiğimiz yıl yenilenen ve kapasitesi arttırılan Hayvan Pazarı vatandaşlara sorunsuz bir bayram yaşatmıştı. Bu yıl ise Kurban Bayramı öncesi eksikliklerin giderildiği Hayvan Pazarı’nda yüzlerce hayvan yeni sahiplerini buldu. Alıcıların ve Satıcıların mutlu ayrıldığı pazarda küçükbaş hayvanlar ile büyükbaş hayvanların satışı bayrama kadar devam edecek.

SATICILARDAN BAŞKAN TAVLI’YA TEŞEKKÜR

Geçtiğimiz yıl hizmete sunulan hayvan pazarının yenilenen yüzü bu yıl da yüz güldürüyor. Hayvanlarını satmak için pazara getiren Hayvan Yetiştiricileri, “Yaklaşık 10 gündür pazarda yoğunluk devam ediyor. Satışlar güzel. Yoğun talep nedeniyle hayvanlar az miktarda elimizde bulunuyor. Önceki yıllara göre Ünye Hayvan Pazarı’nda daha rahat bir ortamda alışveriş yapıyoruz. Hayvan Pazarı’nın yenilenen yüzü bizi de mutlu etti. Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

KAPASİTESİ ARTIRILDI, VATANDAŞI MEMNUN ETTİ

Kafeterya, tuvaletler ve hayvanlar için kapalı alanların yenilenmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, “Kurbanlık almak için pazara geldik. Ünye Hayvan Pazarı her geçen gün yenilenerek hizmet veriyor. Biz de bu hizmetten dolayı mutluyuz. Ünye Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Tavlı’ya teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.