son haberler

06.02.2019 Vefat İlanları

Yayınlanma Tarihi: 6 Şubat 2019 okunma

Halise Kılıç Vefat Etmiştir.

Yiğitler Köyü Ancalı mahallesinden merhum Necati Kılıç’ın eşi  Mevlüt ve İsmail Kılıç kardeşlerin Annesi Mustafa ve Murat Kılıç kardeşlerin yengesi Halise Kılıç Vefat etmiştir.Cenazesi ikindi namazına müteakip Fevzi Çakmak mahallesi yeni camide kılındıktan sonra Yiğitler Ancalı mahallesinde Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Süleyman Kol Vefat Etmiştir.

Çataltepe mahallesi merhum Ahmet Kol’un oğlu Çataltepe Muhtarı Mehmet ,Ahmet,Hüseyin,ve Hasan Kol kardeşlerin babaları Süleyman Kol Çamurlu mahallesindeki evinde vefat etmiştir.Cenaze namazı yarın öğlen namazına müteakiben Merkez Büyük camide kılındıktan sonra Çataltepe Köyü aile kabristanlığına defnedilecektir.

Fatma Yıldıran Vefat Etmiştir.

Yiğitler Kesecik mahallesinden merhum Naci Yıldıran ın eşi Ayhan ve Hayati Yıldıran kardeşlerin anneleri Fatma Yıldıran vefat etmiştir.Cenaze namazı yarın öğle namazına müteakip büyük camide kılındıktan sonra Yiğitler Kesecik mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Ruhide Ürer Vefat Etmiştir.

Kale Yekkeli mahallesi Bozoğlu Kumandan Yaşar Ürer’in eşi Bekir ,Ahmet ve Mehmet Ürer kardeşlerin anneleri Ruhide Ürer Vefat etmiştir.Cenazesi yarın Öğle namazına müteakip Kale Yekkeli  aile kabristanlığına defnedilecektir.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.