son haberler

08.05.2019 Vefat İlanları

Yayınlanma Tarihi: 8 Mayıs 2019 okunma

Sebahattin Palabıyık Vefat Etmiştir.

Saylan Köyü Yerli mahallesinden Merhum İsmail Palabıyık’ın oğlu merhum Dursun ve Mehmet Palabıyık’ın kardeşi Selçuk, Hayri ve Serdal Palabıyık kardeşlerin Babaları Sebahattin Palabıyık Vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Saylan Yerli mahallesinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir. Tüm eş, dost ve akrabalarına duyurulur.

Ayşe Alparslan Vefat Etmiştir.

İkizce Devecik mahallesinden merhum Hacı Faik Alparslan’ın eşi , İkizce Belediye personellerinden Yusuf Alparslan Ünye çimento fabrikasından emekli Mustafa , Ali  Lokantacı Bekir Alparslan , Ramazan Alparslan kardeşlerin anneleri Ayşe Alparslan Vefat etmiştir. Cenazesi yarın öğle namazına müteakip Devecik Merkez cami yanındaki aile kabristanlığına defnedilecektir.

İsmail Kaya Vefat Etmiştir.

Burunucu mahallesi eşraflarından merhum Çömlekçi Ustası Yakup Kaya’nın oğlu İbrahim  Sevgi Kaya’nın kardeşi Aykut, Ozan ve Ayça Naz Kaya’nın babaları İsmail Kaya Vefat Etmiştir. Cenazesi Yarın öğle namazına müteakip kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir. Eş, dost ve akrabalarına duyurulur.

Osman Gümüş Vefat Etmiştir.

Ünye Belediye Personeli Mustafa Gümüş’ün babası Tedaş emeklisi Osman Gümüş Fevzi Çakmak mahallesindeki evinde Vefat etmiştir. Cenaze namazı bugün Büyük caminde kılındıktan sonra Yenikent Ekincik aile kabristanlığına defnedilecektir.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.