son haberler

11.12.2018 Vefat İlanları

Yayınlanma Tarihi: 11 Aralık 2018 okunma

Fatma Karagöz Vefat Etmiştir.
Çatak mahallesi Kürtün mevki’nden Mehmet Karagöz’ün eşi Abdullah, Ahmet, Haşim ve Hüseyin kardeşlerin anneleri Fatma Karagöz vefat etmiştir.Cenazesi yarın öğle namazına müteakip Çatak mahallesi Kürtün evindeki kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.
Ayşe Civelek Vefat Etmiştir.
İkizce Özpınar mahallesi Hibal Civeleğin eşi Ünye Sanayi sitesi ustalarından motorcu Ali Civelek Rafet ve Eyük Civelek kardeşlerin anneleri Ayşe Civelek Vefat Etmiştir.Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip İkizce özpınar mahallesi camiinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.
Hanife Cayır Vefat Etmiştir.
Aslen Korganlı olup Burunucu mahallesi eski esnaflarından Hasan, Mehmet ,Ayşe Şatepenin anneleri Melik Peke’nin annesi Hanife Cayır Soca mahallesindeki evinde vefat etmiştir.Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip Korgan Anasdüzü camiinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.
Vahide Koyun Vefat Etmiştir.
Aslen Dereköyden olup Merhum Abdullah Koyun’un gelini İbrahim Koyun’un eşi Yılmaz Koyun ve Fatma Uysal’ın anneleri Vahide Koyun vefat etmiştir.Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip büyük camiinde kılındıktan sonra Şeyh Yunus aile kabristanlığına defnedilecektir.
Hayriye Çam Vefat Etmiştir.
Çaybaşı Hacıali mahallesinden Ahmet ve Hüseyin Çam kardeşlerin anneleri Mehmet Çam’ın eşi Hayriye Çam İstanbul’daki evinde vefat etmiştir.Cenaze namazı yarın öğle namazına müteakip Çaybaşı Hacı Ali mahalle camiinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.Dost ve akrabalara duyrulur.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.