son haberler

12.02.2019 Vefat İlanları

Yayınlanma Tarihi: 12 Şubat 2019 okunma

Ahmet Keskin Vefat Etmiştir.

Dereköy mahallesi Karafırın mevkiinden Üzeyir ve Abdullah Keskin kardeşlerin Babası merhum Hacı Bayramoğlu Ahmet Keskin vefat etmiştir.Cenazesi yarın öğle namazına müteakip aile kabristanlığına defnedilecektir.

Ayşe Baltacı Vefat Etmiştir.

Fırıncı Kemal Baltacı’nın eşi Şuayip ve Ali Baltacı’nın annesi Fırıncı Hasan Baltacı ablası Ayşe Baltacı Çaybaşı İçeribükü mahallesi evinde vefat etmiştir.Cenazesi öğle namazına müteakip İçeribükü camiinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Ayşe Özkan Vefat Etmiştir.

Kaledibi Merkez mahallesinden Eyüp Özkan’ın eşi Şehit Cemal Mutlu İlkokulu Müdür Yardımcısı Celalettin Özkan ve Seyfettin Özkan kardeşlerin Annesi Ayşe Özkan Vefat Etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kaledibi Merkez mahalle camiinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Avni Turan Vefat Etmiştir.

Sakarlı Merkez mahallesi sakinlerinden Mustafa Turan’ın oğlu Ali ve Azmi Turan’ın Babaları Yazkonağı mahallesinden Mehmet ve Mevlüt  Öztürk ’ün enişteleri Hacı Avni Turan Vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Sakarlı Merkez camiinde kılınacak Cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Emine Hanım Vefat Etmiştir.

Düzsaylan mahallesi Celal Küçük’ün  eşi Kazım Ahmet ve Mehmet kardeşlerin anneleri Emine hanım Saraçlı mahallesi evinde  vefat etmiştir.Cenaze namazı bugün  ikindi namazına müteakip büyük camide kılındıktan sonra Düzsay’ın mahallesinde aile kabristanlığına defnedilecektir.

Kadir Bıçakcı Vefat Etmiştir.

Tekkiraz Uğurlu mahallesinden Merhum Mehmet Bıçakcı’nın oğlu Merhum İsmail ve Ahmet Bıçakcı’nın kardeşi endüstri meslek lisesi Öğretmeni Mehmet, Yadaş personeli Fatih Bıçakcı’nın babası Hava emekli Astsubay Kadir Bıçakcı Fevzi Çakmak mahallesi İtfaiye yanındaki evinde vefat etmiştir.Cenaze namazı yarın öğle namazına müteakip Merkez Büyük camiinde kılındıktan sonra Tekkiraz Veli Bayraktar mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.Dost ve akrabalarına duyurulur.

Muhsin Aksoy Vefat Etmiştir.

Ahmet Ziyaettin Aksoyun oğlu Kamil ve Cengiz Aksoy’un Babaları Muhsin Aksoy vefat etmiştir.Cenaze bugün öğle namazına müteakip Kuşçulu mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.