son haberler

13.02.2019 Vefat İlanları

Yayınlanma Tarihi: 13 Şubat 2019 okunma

Dudu Bulat Vefat Etmiştir.

Yeşilkent Darahta mahallesinden Halit Bulat’ın  Rahim,Rahmi,Adem,Aydın,Seyfettin Bulat kardeşlerin Anneleri Dudu Bulat Vefat etmiştir.Cenazesi  bugün öğle namazına müteakip Darahta  Merkez camiinde kılındıktan sonra Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Huriye Hanım Vefat Etmiştir.

Yenikent  mahallesinden Hacı Yusuf Gençin hanım Zekeriya,Zeki,Ziya,Gençin anneleri Huriye Hanım Niksar caddesindeki evinde Vefat etmiştir.Cenaze namazı bugün İkindi namazına müteakiben büyük camiinde kılındıktan sonra Yenikent aile kabristanlığına toprağa verilecektir.

Cevat Gülmez Vefat Etmiştir.

Fatsa İslamdağ mahallesi esnafından merhum Hilal Tatlıgül hoca efendi’nin yakın arkadaşı İslamdağı Kur’an kursu derneği mütevelli heyeti ve kurucusu üyelerinden Hacı Cevat Gülmez Vefat etmiştir.Cenazesi yarın öğle namazına müteakiben Fatsa İslamdağı Merkez camisinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.Dost ve akrabalarına duyurulur.Mevla Rahmet eylesin.

Avni Bayraktar Vefat Etmiştir.

Aysun ve Ziya Bayraktaroğlu’nun babaları Ayşe Altun ve Yıldız Güner’in abisi merhum Güven Adanır’ın eniştesi Kore Gazisi Avni Bayraktaroğlu Hamidiye mahallesindeki evinde Vefat etmiştir.Cenaze namazı yarın öğle namazına müteakip Büyük camide kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Ayşe Soysal Vefat Etmiştir.

Eski Belediye Başkanı merhum Sami Soysal’ın eşi Şebnem ve Necdet Soysal’ın Anneleri,Yücel Duman’ın Kayınvalidesi, Pamir ve Elif’in büyükanneleri Ayşe Soysal Hanımefendi Vefat Etmişlerdir.Cenaze namazı yarın öğle namazına müteakip Ünye Büyük camiinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Mahinur Kapıcıoğlu Vefat Etmiştir.

Nuriye mahallesinden Merhum Kazım Şahin’in kızı merhum Hüseyin,Cemal,Faruk ve Yusuf Şahin’in ablaları Emekli Polis merhum Hayri Kapıcıoğlu ve Kumru Çolakoğlu’nun annaleri Mahinur Kapıcıoğlu Vefat etmiştir.Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip Merkez büyük camiinde kılındıktan sonra Çamlık aile kabristanlığına defnedilecektir.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.