son haberler

15.04.2019 Vefat İlanları

Yayınlanma Tarihi: 15 Nisan 2019 okunma

Ali Çakır Vefat Etmiştir.

İnkur Erenler mahallesinden merhum Hasan Çakır’ın oğlu , Halit, Hüseyin , Hasan ve Mehmet Çakır’ın kardeşi Mustafa ve İbrahim Çakır kardeşlerin babaları Ünye Belediye personeli Murat Çakır’ın dedesi Ali Çakır vefat etmiştir. Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip İnkur Erenler camiinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

A .Ali Cürebal Vefat Etmiştir

Merhum Hacı Ahmet Cürebal’ın oğlu İsa Cürebal’ın babası Emekli öğretmen Niyazi Cürebal ve Necati Cürebal’ın ağabeyleri Akkuş esnaflarından A. Ali Cürebal Vefat etmiştir. Cenazesi yarın öğle namazına müteakiben Akkuş aile kabristanlığına defnedilecektir. Eş , Dost ve akrabalarına duyurulur.

Emine Şahin Vefat Etmiştir.

Kuşdoğan Merkez mahallesinden Boyacı Süleyman Şahin’in eşi Mustafa ,Ahmetcan , Hüseyin kardeşlerinin Anneleri Emine Şahin Vefat etmiştir. Cenaze namazı öğle namazına müteakip Kuşdoğan Merkez mahallesi camiinde kılındıktan sonra Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Güllüşan Arı Vefat Etmiştir.

Tekkiraz Çınarcık Arıoğlu mahallesi Yüksel Arı’nın eşi Nursel ,Veysel, Resul, ve Yücel kardeşlerin anneleri Orhan Kisbet’in kayınvalidesi Güllüşan Arı Vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çınarcık merkez camide kılındıktan sonra Aile kabristanlığına defnedilecektir. Eş , Dost ve akrabalarına duyurulur.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.