son haberler

15.05.2019 Vefat İlanları.

Yayınlanma Tarihi: 15 Mayıs 2019 okunma

Sinan Görgülü Vefat Etmiştir.

Çınarcık Arıoğlu mahallesinden merhum Ömer Görgülü’nün oğlu Yusuf, Mahmut , ve Osman Kardeşlerin Ağabeyleri, Aydın Görgülü’nün Yeğeni Zafer Görgülü’nün Babası Sinan Görgülü Vefat etmiştir. Cenaze namazı bugün İkindi namazına müteakiben Çınarcık Arıoğlu mahallesinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Arslan Güneş Vefat etmiştir.

Başköyden Merhum Ahmet Güneş’in oğlu Öğretmen Murat ve Tugay Güneş kardeşlerin Babaları Emekli Öğretmen Hacı Arslan Güneş Vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazı Cevizdere  Merkez yeni camide kılındıktan sonra Başköy aile kabristanlığına defnedilecektir.

Akgül Yürür Vefat Etmiştir

Taşca Mahallesinden Merhum Mustafa Yürür’ün gelini İbrahim Yürür Usta’nın eşi Harun, Mustafa, Hanife , Fatma ve Emine kardeşlerin Anneleri Akgül Yürür Vefat etmiştir. Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakiben Taşca Merkez camisinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Süleyman Gül Vefat Etmiştir.

Tekkiraz Koruklu Tepeönü mahallesinden Merhum Çet Ahmet’in oğlu Erdoğan ve Ceyhun Gül Kardeşlerin Babaları Süleyman Gül Vefat etmiştir. Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip Tepeönü mahalle caminde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.