son haberler

16.01.2019 Vefat İlanları

Yayınlanma Tarihi: 16 Ocak 2019 okunma

Ramazan Çavuşoğlu Vefat Etmiştir.

İnkur Kastamat mahallesi merhum Ali oğlu, Merhum Salim ve Ali Çavuşoğlu’nun kardeşi Mehmet ve İsmail Çavuşoğlu’nun ağabeyleri Yaşar ve Ahmet Çavuşoğlu’nun babaları Ramazan Çavuşoğlu Vefat etmiştir. Cenaze namazı yarın öğle namazına müteakip İnkur  Kastamat mahallesindeki camide kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Ayşe Balcı vefat etmiştir.

Tekkiraz mahallesi Balcı gıda sahibi Zeki, Nebati ve Necati kardeşlerin anneleri Süleyman Balcı nın eşi Ayşe Balcı vefat etmiştir. Cenaze namazı yarın öğle namazına müteakip büyük camide kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Yaşar Karayiğit Vefat Etmiştir.

Akkuş Çayıralan Köyü Belalan mahallesi olup Merhum Mevlüt oğlu Yaşar Karayiğit İstanbul’daki  evinde Vefat etmiştir. Cenaze namazı yarın öğle namazına müteakip Çayıralan Belalan mahalle caminde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir. Dost ve akrabalarına duyurulur.

Şükrü Akyüz Vefat Etmiştir.

Yenikent Ekmek mahallesi Adem ,Murat, Havva ve Melek kardeşlerin Babaları Merhum Mehmet Akyüz’ün oğlu Nurettin Akyüz Merhum Zennure Odabaşı’nın kardeşi Şükrü Akyüz Vefat etmiştir.Cenaze namazı yarın öğle namazına müteakip Yenikent Ekmek merkez camiinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.