son haberler

17.04.2015 Vefat İlanları

Yayınlanma Tarihi: 17 Nisan 2015 okunma

17.04.2015 Vefat İlanları
Vefat İlanları
0

Yeter Efiloğlu Vefat Etti
Akkuş Kurtboğaz Köyü’nden merhum Kuş Hüseyin’in eşi, Hasan, Ramazan ve Mustafa kardeşlerin anneleri Yeter Efiloğlu vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Cuma namazına müteakip Kurtboğaz Köyü Merkez Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Nezaket Şimşek Vefat Etti
Ünye Çimento Fabrikası servis şoförlerinden Ali Rıza Şimşek’in eşi, Ayşe, Rabia, Cemalettin ve İbrahim kardeşlerin anneleri Nezaket Şimşek vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Cuma namazına müteakip Büyük Camii’nde kılındıktan sonra Tepeköy’de defnedilecektir.

Şekure Çelik Vefat Etti
Yüceler Köyü’nden merhum Hacı Hüseyin Çelik’in eşi, İlyas Arslan ve Metin Gülay’ın kayınvalidesi, merhum avcı Kazım İlder’in kızı, merhum Dursun, Altan ve Raşit İldeniz’in kız kardeşi Şekure Çelik vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Cuma namazına müteakip Fevzi Çakmak Mahallesi Yeni Camii’nde kılındıktan sonra Yüceler Köyü aile kabristanlığına defnedilecektir.

Celal Kesimoğlu Vefat Etti
Aslen Gürpınar Mahallesi’nden merhum Mehmet oğlu, merhum Ahmet Kesimoğlu’nun kardeşi, Yusuf ve Vedat Kesimoğlu’nun amcaları, Erkan, Mehmet Kesimoğlu ve Nurgül Uysal’ın babaları, Hasan Uysal’ın kayınpederi Celal Kesimoğlu vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Cuma namazına müteakip Büyük Camii’nde kılındıktan sonra Şeyh Yunus’ da ki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.