son haberler

27.07.2015 Vefat İlanı

Yayınlanma Tarihi: 27 Temmuz 2015 okunma

Ayşe Hanım Vefat Etti
Yiğitler Köyü Ancalı Mahallesi’nden merhum Ali Çalı’nın eşi, Ahmet, Mehmet ve Adem Çalı kardeşlerin anneleri, Ayşe Hanım vefat etmiştir.

Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yiğitler Köyü Ancalı Mahallesi’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hacı Necati Yeşil Vefat Etti
Ünye eşraflarından Eski Büyük Camii müezzini merhum Hasan Hoca’nın oğlu, Cavit ve emekli astsubay Hasan Yeşil’in babaları, Tevfik Çakır, Sezai Çakır ve Nihat Parlak’ın kayınpederi, öğretmen Faruk Çakır, Gökhan, Ömer, Fatih Yeşil ve İbrahim Parlak’ın dedeleri yüncü Hacı Necati Yeşil Hamidiye Mahallesi Sarafbahçe Sokak’ta ki evinde vefat etmiştir.

Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip Büyük Camii’nde kılındıktan sonra Şeyh Yunus Emre’de ki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Şükrü Fındık Vefat Etti
Esenkale Köyü Sobiler Mahallesi’nden merhum Hasan oğlu, İsmail ve Recep Fındık’ın kardeşi, Süleyman Fındık’ın babası, İsmail ve Recep Fındık’ın kardeşi Şükrü Fındık vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Esenkale Köyü’nde aile kabristanlığına defnedilecektir.

Fatma Aydın Vefat Etti
Düzköy’den merhum Ömer Keskin’in kızı, Hasan Aydın’ın eşi, Hüseyin Asım Kani ve öğretmen Yusuf Aydın’ın kardeşlerin anneleri Fatma Aydın vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Düzköy’de kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.