son haberler

4 Nisan 2018 Vefat İlanları

Yayınlanma Tarihi: 4 Nisan 2018 okunma

Elif Temizyürek Vefat Etti

Merhum Mustafa Temizyürek’in torunu, Kaşif ve Sultan Temizyürek’in kızı, Murat Temizyürek’in yeğeni, İnci ve Mustafa Temizyürek’in kardeşi Elif Temizyürek Atatürk Mahallesi Arıcan sokak Atlantik sitesindeki evinde vefat etmiştir. Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip büyük camiinde kılındıktan sonra Çakırtepe Asri mezarlığına defnedilecektir.

Hatice Öztürk Vefat Etti

Yenikent Ekincik Mahalle’sinden merhum Mezit oğlu İsmail’in kızı, Hasbi, Hasan ve Osman Öztürk’ün kardeşi, Hatice Öztürk vefat etti. Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip Yenikent Ekincik merkez camiinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Kamil Kavuncu Vefat Etti

Çaybaşı Çınar Mahalle’sinden Hacı Hüseyin Kavuncu’nun oğlu, Kamil Kavuncu vefat etmiştir. Cnaze namazı bugün öğle namazına müteakip Çaybaşı merkez camiinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Fatma Zerey Vefat Etti

Erenyurt Fartıl Mahalle’sinden merhum Mevlüt oğlu Süleyman Zerey’in eşi, Fartıl eski muhtarıAdem Zerey’in yengesi Fatma Zerey vefat etmiştir. Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip Fatsa Orta Büyük camiinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.