son haberler

Çamyar, Tekkiraz’da Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Yayınlanma Tarihi: 29 Mayıs 2015 okunma

Çamyar, Tekkiraz’da Muhtarlarla Bir Araya Geldi
Siyaset
0

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Tekkiraz Mahallesi’nde muhtarlarla bir araya gelerek değerlendirme ve istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıda muhtarlardan gelen talepleri dinleyen Başkan Çamyar, iletilen talepleri not alarak sorunların çözümü noktasında belediyenin kaynaklarını adil bir şekilde halka hizmet için, israf etmeden kullanacaklarını ifade etti.

“Birlikte Yöneteceğiz”
Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Tekkiraz eski belediye binasında Ak Parti İlçe Başkanı Arif Ergün ve Belediye Başkan Yardımcılarının katılımlarıyla muhtarlarla bir araya geldi. “Birlikte yöneteceğiz” sloganıyla göreve geldikten sonra muhtarlarla sık sık bir araya geldiklerini dile getiren Başkan Çamyar, bir yıllık süre içerisinde kendilerine iletilen bütün talepleri değerlendirmeye gayret ettiklerini belirterek, “daha önce yaptığımız gibi yine muhtarlarımızla bir araya gelerek değerlendirme ve istişarelerde bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü muhtarlar bir mahallenin her türlü sorununu, sıkıntısını bilirler. Halkın ne istediğini, hangi hizmetin nereye nasıl yapılacağı konusunda bilgi ve tecrübeye sahiptirler” dedi.

‘Sizlerin Sorunlarını Gidermek İçin Buradayız’
Muhtarlardan gelen talepleri değerlendiren Başkan Çamyar, Belediyenin tüm imkânlarının muhtarların ve mahallelerin hizmetinde olacağını belirterek Belediyenin kaynaklarını adil bir şekilde halka hizmet için, israf etmeden kullanacaklarını ifade etti.

Başkan Çamyar; ”Biz sözün başında da ifade ettik, siyaset yerelde başlıyor, siyaset mahallede başlıyor. Ünye’mize bu zamana kadar hangi çalışmaları yaptık ise bu çalışmaları sizlerle beraber paylaştık. Sizin sorunlarınızı gidermek için buradayız. Bizim kurumumuzun dışında olan problemlerinize de elimizden geldiğince yardımcı olacağız” ifadelerini kullandı.

Toplantının ardından Tekkiraz Mahallesi esnaflarını tek tek dolaşan Başkan Çamyar, esnaf ve vatandaşlara hayırlı işler bol kazançlar dilekleri iletti.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.