son haberler

Çamyar’dan Sert Uyarı

Yayınlanma Tarihi: 11 Haziran 2015 okunma

Çamyar’dan Sert Uyarı
Siyaset
0

AK Parti Ünye İlçe Teşkilatı Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ile birlikte, seçim sonrasında birlik ve beraberlik yemeğinde bir araya geldi. Seçim sürecindeki çalışmalar ve seçim değerlendirmesinin yapıldığı yemekte, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar sert uyarılarda bulundu. Çamyar internet ortamında yazılan yorumlara tepki göstererek; “İnternetten, Facebook’tan, Twitter’dan eline her türlü fikri, özgürlüğü ben yazarım diyen teşkilat mensubumuza ilçe başkanımızla beraber her türlü disiplin işlemini uygularız” dedi.

NecdET Restoranda düzenlenen yemekli toplantıya; Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Başkan Yardımcıları Erhan Eren, Murat Ocak, Ak Parti İlçe Başkanı Arif Ergün, Ak Parti yönetim kurulu, gençlik ve kadın kolları üyeleri katıldı.

camyardan_sert_uyari (2)“Eninde Sonunda Ak Parti Galip Gelecektir”
Toplantıda ilk konuşmayı yapan Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün; “Bu akşam düzenlemiş olduğumuz bu yemeği iktidarımızın devam etmesi pozisyonunda da yiyebilirdik. Fakat Allah’ın bir bildiği var ve bizim inancımız buna saygı göstermeyi emrediyor. Muhakkak ki her şer’de bir hayır, her hayır’da bir şer vardır. Onun için geçmişi çok fazla irdelememek gerekir. Eninde sonunda Ak Parti galip gelecektir. Seçimin üzerinden daha 24 saat geçmeden pişmanlıklar başladı. İnternet ortamında olsun dışarıda dolaşırken olsun ‘ellerim kırılsaydı da CHP veya MHP’ye oy vermeseydim’ diyen insanlarımız mevcut. Bu söylemleri duyuyoruz ve görüyoruz. Önümüzdeki zamanlarda bir erken seçime de gidebiliriz. Bu yüzden biz daha çarıklarımızı satmadık, hala duruyorlar. Bu davada biz İlçe Başkanlığı olarak çok çalıştık ve bu konuda elini taşın altına koyan herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

“Bizlere Dağ Taş Vız Gelir”
Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ise açıklamasında; ”Ak Parti büyük bir ailedir. Bu aileye yönelik olarak kurulduğumuz günden bu zamana kadar birçok saldırı gerçekleşti. Dolayısıyla ailemize karşı kurulmaya çalışılan kumpaslar sadece 7 Haziran seçimlerine özgü değil. camyardan_sert_uyari (3)Bizler inanıyoruz ki bu kumpasların üstesinden daha önce nasıl geldiysek şimdi de geleceğiz. Ben şahsım ve Partim adına bu aileyi oluşturmamızda emeği geçen, bu dava uğruna bizlerle hatta bizlerden daha fazla çalışıp elini taşın altına koyan herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. 7 Haziran seçimlerinde Ak Parti Ünye’de % 61’in üzerinde bir oy almak sureti ile üzerine düşen görevi layığı ile yerine getirmiştir. Ancak bizler Ünye’de çok daha iyisini yapabilirdik noktasında ne gibi eksiklerimiz var ve nerelerde hatalar yaptık diye düşünerek bunlar için çözüm arayacağız. Bu çözümleri de bulduktan sonra bizlere dağ taş vız gelir ki zaten öyle de oluyor. Dağ geliyor tünel açıyoruz, deniz geliyor üzerine havalimanı kuruyoruz. Daha önümüzde faaliyete geçireceğimiz projeler var” dedi.

“Disiplin İşlemini Uygularız”
Konuşmasını sert uyarılarla sürdüren Başkan Çamyar; “İnternetten, Facebook’tan, Twitter’dan eline her türlü fikri, özgürlüğü ‘ben yazarım’ diyen teşkilat mensubumuzu ilçe başkanımızla beraber her türlü disiplin işlemini uygularız. Partimize zarar verme noktasında hiç kimsenin kendi kişisel özgürlüğünü partinin özgürlüğünün önüne koyma hakkı yok. Bakıyorum ben 7 Haziran’dan beri, kastettiğim kişiler bir elin parmağını geçmeyecek kadar azlar ama zihin bulandırmaya devam ediyorlar. Önümüzdeki dönemle ilgili bu tip faaliyette bulunan arkadaşlarımız için partimizin disiplin işlerinin kurallarını uyarması, kınaması, ihracı dâhil her türlü yol haritasını belirleriz. Bir ailedeysek kurallar silsilesi içerisinde hareket etmesini bileceğiz” diye konuştu.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.