son haberler

CHP’li Faik Öztrak Ünye’ye Geliyor…

Yayınlanma Tarihi: 8 Temmuz 2021 okunma

CHP’li Faik Öztrak Ünye’ye Geliyor…
Siyaset
0

CHP Ünye İlçe Başkanı İsa Maral, Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak Başkanlığı’nda oluşturulan Ekonomi Masası’nın 9 Temmuz Cuma günü Ünye’de iş insanları ile bir araya geleceğini söyledi.

CHP Genel Merkezi tarafından oluşturulan aralarında parti üst düzey yöneticileri ve Milletvekillerinin bulunduğu Ekonomi Masası heyeti yarın Ordu’da olacak. Başta Altınordu olmak üzere bazı ilçelerde programlar düzenleyecek olan heyet ekonominin lokomotifleri olan İş Dünyasının nabzını tutacak.

CHP Ünye İlçe Başkanı İsa Maral,  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak Başkanlığı’nda oluşturulan Ekonomi Masası’nın 9 Temmuz Cuma günü Ünye’de de programa katılacağını söyledi. Cuma günü sabah saatlerinde Altınordu’da başlayacak program saat 15:00’de Ünye’de devam edecek. İlçe Başkanı Maral, Ekonomi Masasının Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda iş dünyası ile bir araya gelip sorunlarını dinleyeceğini, hazırlanan raporun Genel Merkeze sunulacağını kaydetti. Maral açıklamasında CHP Milletvekilleri ve Genel Merkez’in Ordu programlarının önümüzdeki süreçlerde de devam edeceğini ifade etti.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.