son haberler

CHP’li Vekiller İlk Bayramlaşmalarını Yaptı

Yayınlanma Tarihi: 20 Temmuz 2015 okunma

CHP’li Vekiller İlk Bayramlaşmalarını Yaptı
Siyaset
0

7 Haziran genel seçimleri sonrası ilk bayram olan Ramazan Bayramı nedeniyle CHP Ünye İlçe teşkilatında bayramlaşma programı düzenlendi. Seyit Torun ve Mustafa Adıgüzel CHP Ordu Milletvekilleri olduktan sonra ilk bayramlaşma programını yaptı.

Bayramlaşma programına; CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun, CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, CHP İl Başkanı Cemil Demirci, CHP Ünye İlçe Başkanı Orhan Bodancı, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Ali Rıza Ateş, Prof. Dr. Sait Kapıcıoğlu, CHP Eski ilçe Başkanları, parti üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun başarıya giden tek yolun sevgi olduğunu söylerken; “Öncelikle hepinizin bayramını tebrik ediyor ve kutluyorum. Bayramın ilk günü olmasına rağmen bu sıcak karşılamadan ve evinizde ilk gün akrabalarınızla bayramlaşmak varken parti arkadaşlarınızla bayramlaşmaya gelmeniz son derece onur ve gurur verici bir olay. Ben inanıyorum ki bu sevgi halkasını büyüttüğümüz ölçüde, genişlettiğimiz ölçüde daha fazla başarılı olacağız. Türkiye’nin içinde bulunduğu bu sevgisiz ortamı tersine çevireceğiz. Biz, hoşgörüyü önde tutan barışı önde tutan insanlarız. Dünya görüşümüzde bu. Bu görüşümüzü daha da geliştireceğiz ve bu ülkede inanıyorum ki önümüzde ki süreçte bizim haklılığımız ortaya çıkacak ve sosyal demokrat iktidarda hep birlikte olacağız” dedi.

chpli_vekiller_ilkbayramlasmalarini_yapti (2)CHP İl Başkanı Cemil Demirci konuşmasında; “Bugün İl örgütü olarak ilçelerimizi ziyaret etmeye başladık. Ordu ilinden başlayarak Fatsa, Ünye, Gülyalı ve bütün ilçelerimizde ayrı bir şekilde bayramlaşmak üzere 3 günde bitireceğiz. Bildiğiniz gibi bayramlar birlik ve beraberlik günüdür, dargınlıkların giderildiği gündür. Bu beraberliğimizin her zaman böyle olması dileğiyle, geleceğimizin CHP ile daha aydınlık olması dileğiyle sizlere sağlık ve mutluluk diliyorum” diye konuştu.

CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel ise; “Buraya her geldiğimde daha da büyüdüğümüzü hissediyorum, her geçen gün daha da kalabalıklaşıyoruz gibi geliyor bana. Tabi bugün çok güzel bir gün. Hem bayramda Cuma gününe denk geldi. Hem Cumanız mübarek olsun hem de bayramınız kutlu olsun” dedi.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.