son haberler

Ergün; “Bize Güç Verin, Hizmetler Katlansın”

Yayınlanma Tarihi: 27 Mayıs 2015 okunma

Ergün; “Bize Güç Verin, Hizmetler Katlansın”
Siyaset
0

Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı, seçim öncesi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Pelitliyatak Mahallesi’nde seçim irtibat bürosu açılışına katılan İlçe Başkanı Arif Ergün, bölgeye daha çok hizmet gelmesinin yolunun, Ordu’da liste başı olan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’u Ankara’ya güçlü göndermek ile olacağını söyledi.

AK Parti Ünye İlçe Teşkilatı, her gün 6 ayrı ekiple farklı bölgelerde seçim çalışmaları yapıyor. Her gittiği yerde seçmenle bir araya gelen, AK Parti iktidarında yapılan ve yapılacak hizmetleri anlatan teşkilat üyeleri, dün Pelitliyatak mahallesinde seçim irtibat bürosu açtı.

Pelitliyatak seçim irtibat bürosunun açılışına; Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, İlçe Başkanı Arif Ergün ile partililer ve mahalle halkı katıldı.

Açılışta konuşan AK Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün, bölgede yapılan ve yapılacak hizmetlerin devamı için 7 Haziran seçimlerinde destek isteyerek, “7 Haziran’da bir seçime gidiyoruz. Bu seçim ülkemiz için olduğu gibi yöremiz için de çok önemli. Çünkü bu seçimde sizlerin hemşerisi Numan Bey Ordu ilimizde liste başı. Bizlerin gücünün yetemediği bazı problemlerimizin çözülebilmesinde en büyük destekçimiz Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş. Onu Ankara’ya güçlü göndermeliyiz ki büyük fotoğrafta her zaman yerimizi hak ederek alabilelim” diye konuştu.

“Siz Bu Ekibe Güvenin”
Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ise göreve başladıkları günden itibaren yoğun bir çalışma temposu içerisinde hizmet üretmeye çalıştıklarını dile getirerek, “Beni, sizler destek vererek Ünye Belediye Başkanlığına seçtiniz. Seçildikten sonra hemen kolları sıvayıp çalışmalarımıza başladık. Özellikle kırsal kesimde hem Büyükşehir Belediyemizin hem de İlçe Belediyemizin çalışmaları kendini yavaş yavaş göstermeye başladı. İlçemizin her tarafı masaya yatırılmış durumda. Her nokta ile ilgili hem Büyükşehir Belediyemiz hem de İlçe Belediyemiz bu yılın planlamalarını yaptı. İnşallah hep beraber daha iyi günler için çalışıp halkımızın istekleri doğrultusunda sizlere hizmet edeceğiz. Siz bu ekibe güvenin. Bu ekibin dili hizmet dili. Bu ekibin gönlü sizlerle. 7 Haziran’da hep birlikte sandığa gidip hizmet erlerinden yana tavrımızı oylarımızla destek vererek ortaya koyalım. Hep birlikte 5’te 5 yapıp bu hizmet kervanını onurlandıralım” dedi.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.