son haberler

“EVET” İçin Çalışmalar Tekkiraz’dan Başladı

Yayınlanma Tarihi: 2 Mart 2017 okunma

“EVET” İçin Çalışmalar Tekkiraz’dan Başladı
Siyaset
1

Ak Parti Ünye Seçim Koordinasyon merkezi referandum için çalışmalarına ilk olarak Tekkiraz’da başladı.

Tekkiraz ziyaretine Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün, Belediye Başkan Yardımcımız Murat Ocak, eski Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, parti yönetim kurulu üyeleri ile belediye meclis üyeleri katıldı.

Çeşitli ziyaret ve sohbetin gerçekleştirildiği Tekkiraz’da, 16 Nisan’da gerçekleştirilecek olan referandum için halktan evet oyu istendi.

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün, vatandaşların akıllarına takılan soruları cevaplandırdıklarını ifade ederek; “Biz bugün ekip olarak Tekkiraz’ımızı ziyaret ettik. Halkımızın ilgi ve alakasından yana hiç bir sorun yok. Biz teşkilat olarak seçim koordinasyon merkezimizi kurduktan sonra ilk programımızı buraya gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızın akıllarına takılan konularla alakalı bilgilendirmeler yaptık. İnşallah 16 Nisan tarihinde ilçemizden en üst düzeyde evet oyu alarak Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş’a hediye edeceğiz. Bu ülkenin artık kaybedecek zamanı yok. Muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak için millet olarak çok çalışmalıyız. Ayağımızdaki prangalardan kurtulup gelecek nesillere daha güçlü bir Türkiye bırakmalıyız” dedi.

1 Yorum

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.