son haberler

Görünmez Kahraman, Ak Gençler

Yayınlanma Tarihi: 11 Mayıs 2015 okunma

Görünmez Kahraman, Ak Gençler
Siyaset
0

7 Haziran seçimleri öncesi meydanlar dolmaya, afişler asılmaya, halk buluşmaları düzenlenmeye ve siyasi hareketlilik artmaya başladı. Ordu da Milletvekilleri Adayları sık sık vatandaşlarla bir araya geliyor ve sorunları yerinde dinliyor, projelerini anlatıyor. Bu organizasyonlarda görev alan gençlik teşkilatları, siyasetin görünmez kahramanları önemli görevler üstleniyor.

Siyasi yoğunluğun yaşandığı şu günlerde sadece Milletvekili Adayları ya da Belediye Başkanları efor sarfetmiyor. Parti teşkilatları da gönül vererek siyasi hareketlerine destek verenler arsında. İçlerinde ise en büyük görev kuşkusuz Gençlik Kollarının.

11193326_1421650348154142_173392405905747558_nGeceleri sokaklarda pankart ya da bayrak asan, salon düzenlenmesinden diğer aldıkları ve yerine getirdikleri görevlerin yanında pek dikkat çekmeyen Ak Parti Gençlik Kolları, adete görünmez kahraman olarak nitelendiriliyor. Öyle ki Milletvekili Adayları bu konuyu sıklıkla dile getiriyor ve onları onure ediyor.

Çalışmaları hakkında bilgiler veren ve siyasi hareketlerinde partisini yalnız bırakmayan genç arkadaşlarına teşekkürlerini sunan Ak Parti Ünye Gençlik Kolları Başkanı Arif Safa Sarı, kendilerine verilen görevleri gönülden yerine getirdikleri için her işi zevkle yaptıklarını belirtti. Sarı; “ Bizler sürekli olarak partimiz ve büyüklerimizin ricaları doğrultusunda işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken gocunmak, gücenmek yok hatta zevkle yapıyoruz. Çünkü biz partimize gönülden bağlıyız” dedi.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.