son haberler

“Hak’tan ve Adaletten Yana Bir Düzen İstiyoruz”

Yayınlanma Tarihi: 20 Temmuz 2015 okunma

“Hak’tan ve Adaletten Yana Bir Düzen İstiyoruz”
Siyaset
0

Milliyetçi Hareket Partisi’nde geleneksel bayramlaşma programı düzenlendi. Tüm Ünye halkının ve partililerin bayramını kutlayan İlçe Başkanı Nedim Can, “Bizler sadece adaletten ve Hak’tan yana bir düzen istiyoruz” dedi.

MHP’de geleneksel bayramlaşma programı ilçe teşkilatında gerçekleşti. Partililerin yanı sıra Ordu Eski Milletvekili adayı Cemal Enginyurt, İl Başkanı Köksal Yılmaz ve İlçe Başkanı Nedim Can’ın katıldığı bayramlaşma programında MHP’liler hem bayramlaştı, hem de 7 Haziran seçimlerini değerlendirdi.

haktanve_adaletten_yanabir_duzen_istiyoruz (2)Nice bayramlarda yine birlik beraberlik içinde bir arada olmak arzusu içinde olduklarını dile getiren MHP Ünye İlçe Başkanı Nedim Can, “Tabi ki bayram münasebeti nedeniyle bir araya geldiğimiz her bayramlaşma esnasında sohbetler ve değerlendirmelerimiz oluyor. Bunların ışığında 7 Haziran seçimleri sonrası geçen 40 günlük süre içersinde kısmen genel kısmen de yerel olmak üzere bir iki hususa temas etmek istiyorum. 7 Haziran seçimleri hayırlısıyla neticelendi, hayırlısıyla diyorum çünkü biz parti olarak millet iradesine her zaman önem veriyoruz. Ordu vilayetinde milletvekili çıkaramamış olsak da Türkiye genelinde partimiz oy oranlarını arttırmış olması milletimizin partimize teveccühünün devam etmesi bizi oldukça mutlu etmiştir. Ama Ordu da alınan oy konusunda bu seçimlerde gerilemiş olması da açıkça görünüyor” dedi.

“MHP’nin kendi içinde bir parti ilkesi ve geçmişi var ve bunlardan hiç taviz vermiyor” diyen Can, “Uygulanan Kürt projesinin Türkiye’nin birliğini bozacağını savunan bir MHP vardı ve biz hala bunu savunuyoruz. Her geçen gün bu konulardaki haklılığımızı parti olarak ortaya koyuyoruz. Söylediklerimizde hiç yanılmadık yine yanılmayacağız inşallah. Haklılığımızı Büyükşehir Belediyesi’nde her zaman ortaya koyduk. Bizler sadece adaletten ve Hak’tan yana bir düzen istiyoruz” dedi.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.