son haberler

“İstikrar Sürsün, Türkiye Büyüsün”

Yayınlanma Tarihi: 21 Nisan 2015 okunma

“İstikrar Sürsün, Türkiye Büyüsün”
Siyaset
0

Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı, ilçe binasında üyeleriyle kahvaltıda bir araya gelerek istişare toplantısı düzenledi. Toplantıda 7 Haziran seçimlerine dikkat çeken Ergün, “Ordumuz için istikrar sürsün Türkiye büyüsün. Ordu 5’te 5 yaparak Yeni Türkiye vizyonunda yerini alsın ve yoluna devam etsin” dedi.

İstişare toplantısına; Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün, Ak Parti Kurucu İlçe Başkanı Abdülaziz Keskin, İlçe Eski Başkanları Mustafa Nevzat Telcioğlu, Ahmet Çamyar, Adem Çalık, Ak Parti İl Genel Meclisi Üyeleri Yaşar Sezgül, Necdet Yılmaz, Eski İl Genel Meclis Üyesi Abdulkafi Keskin, partide görev yapmış eski ve kurucu yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda ilk konuşmayı yapan Ak Parti İlçe Başkanı Arif Ergün; “Bilindiği gibi bir seçim sürecine girmiş durumdayız. Numan Bey’in ilimizde liste başı olması bizleri ziyadesiyle memnun ettiği gibi bizlere ayrı bir sorumluluk da yüklemiştir. Onun için seçimlerde ufak tefek kırıntılarla uğraşmak yerine hep beraber büyük fotoğraf için 5’te 5 yapmak gayretiyle çalışmalıyız. Bu seçimler eski Türkiye’yi özleyenlerle istikrarın devam etmesini arzu edenler arasında geçecektir. Biz diyoruz ki Ordumuz için istikrar sürsün, Türkiye büyüsün. Ordu 5’te 5 yaparak Yeni Türkiye vizyonunda yerini alsın ve yoluna devam etsin” dedi.

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ise yaptığı açıklamada, “Biz Ak Parti kadroları olarak üzerimize düşen görevleri yapmak durumundayız. Bu bağlamda önümüzdeki seçimlerde gece gündüz çalışmalıyız. Çünkü ülkemiz eski Türkiye’yi geride bırakmak istiyor. Bu milleti eskiye götürmemek için gayretli bir çalışma içerisinde olmalıyız ve bu seçimlerde bizim tökezlememizi umanlara fırsat vermemeliyiz. Onun içinde 5’te 5 yapmak için gayret etmeli ve yanına gitmediğimiz vatandaş elini sıkmadığımız kardeşimiz kalmasın” diye konuştu.

Toplantı dilek ve temenniler bölümüyle son buldu.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.