son haberler

KENAN SELİM ARGAN’DAN İLÇE ZİYARETLERİ

Yayınlanma Tarihi: 23 Mart 2023 okunma

KENAN SELİM ARGAN’DAN İLÇE ZİYARETLERİ
Siyaset
0

AK Parti Ordu Milletvekili A. Adayı Kenan Selim Argan, çalışmalarına hızlı bir başlangıç yaparak Ordu’nun her ilçesini adım adım ziyaret ediyor.

Ak Parti Ordu 28. Dönem Milletvekili Aday Adayı Kenan Selim ARGAN adaylık başvurusunun ardından Ordu’nun ilçelerini adım adım ziyaret ediyor. “Rabbim çıktığımız bu yolu, Milletimiz, Ülkemiz ve Davamız adına inşallah hayırlı kılsın. Bu süreçte yanımızda olan destek olan herkesten Allah razı olsun. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.” sözleriyle yola çıkan Argan, vakit kaybetmeden çalışmalarını sürdürüyor.

ARGAN kısa sürede birçok ilçeye ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret kapsamında Ak Parti’nin teşkilatlarıyla bir araya gelen Argan, Belediye Başkanlarını da ziyaret etti. Argan esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelerek görüş alış verişinde bulundu.

Ziyaretlerinde yoğun ilgi ve güler yüzle karşılanaştığını belirten ARGAN “Yıllardır içerisinde bulunduğum davamızı, hemşehrilerimizin muhabbetini daha ileriye taşımak adına çıktığımız yolculukta, bizi yalnız bırakmayan desteklerini esirgemeyen herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Yüce Allah’tan bu uğurda muvaffakiyet temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.