son haberler

Kılıçdaroğlu Ordulularla Buluşuyor

Yayınlanma Tarihi: 19 Mayıs 2015 okunma

Kılıçdaroğlu Ordulularla Buluşuyor
Siyaset
0

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yarın saat 14.00’te seçim çalışmaları doğrultusunda Ordu’da miting düzenleyecek.

Cumhuriyet Halk Partisi Ünye İlçe Başkanı Orhan Bodancı, konuya ilişkin yaptığı açıklamada; ”Yarın saat 14:00’te Ordu Cumhuriyet Meydanı’nda Anadolu’nun Kemal’i, geleceğin Başbakanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu tüm Ordulu hemşehrilerimize hitap edecektir. Tüm Ünyeli vatandaşlarımızı ve çok sevgili dostlarımızı Genel Başkanımızın yapacağı önemli açıklamaları dinlemek üzere miting alanına davet ediyoruz. Çarşamba günü parti binamızın önünden, vatandaşlarımızın mitinge ulaşımlarını kolaylaştırmak amacı ile araç kaldırılacaktır. Gitmek isteyen herkesi Ordu’ya götüreceğiz” dedi.

chp_unyeilce_baskani_orhan_bodanci“Parti Bayraklarımızı Hazmedemiyorlar”
Bodancı açıklamasında ayrıca; ”Bildiğiniz gibi bir seçim atmosferi içerisindeyiz. Daha önce yapılan centilmenlik anlaşması sonucu bayrakların şehre asılması ile ilgili bir toplantı yapılmıştı. Bu toplantıda bayrakların seçim büroları ve parti binaları dışında hiç bir yere asılmaması konusunda bir karar alınmıştı. Ancak şunu gördük ki İktidar partisi olan Ak Parti’nin sayın yöneticileri ve üyeleri parti binası ve seçim büroları ile hiç alakası olmayan, karayolları üzerinde bulunan direklere, üst geçitlere ve Ünye’nin çeşitli yerlerine yoğun bir şekilde bayraklarını astı. Bunun üzerine bizlerde üyelerimizden gelen baskılar doğrultusunda çeşitli yerlere bayraklar astık.

Ancak Ak Parti o kadar hazımsız ve çaresiz durumda ki, Cumhuriyet Halk Partisi’nin bayraklarını bile hazmedemiyorlar ve bizim bayraklarımızı sabote etmeye çalışıyorlar. Bizim astığımız parti bayrakların hiç bir açıdan görünmeyecek şekilde üzerine bayrak asma, milletvekili afişlerimizin üzerine bayrak asma gibi nezaketsizlikler de bulunuyorlar. Cumhuriyet Meydanına astığımız bayrakların kaldırılması için defalarca emniyet güçlerini bize ikazda bulundurmak zorunda kaldılar. Dolayısıyla biz bunları hoş bir davranış olarak karşılamıyoruz. Eğer onlar kendi bayraklarını kaldırma teşebbüsünde bulunurlarsa bizler de mutlaka kendi bayraklarımızı kaldıracağız” diye konuştu.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.