son haberler

MHP’den Ülkü Ocakları’na Ziyaret

Yayınlanma Tarihi: 7 Temmuz 2021 okunma

MHP’den Ülkü Ocakları’na Ziyaret
Siyaset
0

Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Murtaza HACIİMAMOĞLU ve yönetimi Ülkü Ocakları Ünye İlçe Başkanı Serkan GÜRKAN’a ocak binasında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyaret sırasında MHP İlçe Başkanı Murtaza HACIİMAMOĞLU ‘‘Ülkü Ocakları vatanın, Türklüğün, bayrağın, imanın son kalesidir. Bu ocakta pişen gönüller, Türkiye’nin dünü, bugünü ve yarınlarıdır. Biliyoruz ki ocağın kapıları herkese açıktır. Sizlerin de burada gençliğe Vatan, Bayrak, Ezan sevgisi aşılayacağınızdan hiç şüphemiz yoktur. Bu yolda Milliyetçi Ülkücü Hareket bir bütündür. Ayrıca değerli Ocak başkanımız ve yönetimine misafirperverliği için teşekkür ederim’’ diye konuştu.

Ülkü Ocakları Ünye İlçe Başkanı Serkan GÜRKAN ‘‘Ülkücü Hareket engellenemeyeceği gibi yılların vermiş olduğu ihtişamla çelikten bir bütünlük kazanmıştır. Ülkü Ocakları’nın asli görevi Türk gençliğine doğruluğu, temizliği aşılamak, tarih eksininde onu geleceğe hazırlamaktır. Ünye’de 17 Ülkücü Şehidimiz var ve yine sayısız asker, polis ve görevli kardeşimiz ebedi istirahatgahında dinlenmektedir. Ülkü Ocakları olarak bir diğer görevimiz de şehit ve gazilerimizi anmak onların aziz hatırasını yaşatmaktır. Ayrıca değerli parti mensuplarımızın ziyaretlerinden mutluluk duyduk’’ şeklinde konuştu.

Ziyaret sonrası toplantı salonunda Türklüğün sembolü olan BOZKURT işareti yaparak birlikte fotoğraf çektiler.

 

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.