son haberler

MHP’nin Esnaf Ziyareti Devam Ediyor

Yayınlanma Tarihi: 14 Haziran 2021 okunma

MHP’nin Esnaf Ziyareti Devam Ediyor
Siyaset
0

MHP Ünye İlçe Başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu Saray Caddesi Esnafını Ziyaret Etti

Bir süredir esnaf ve vatandaşlara yönelik ziyaret programı gerçekleştiren MHP Ünye İlçe Yönetimi bu ziyaretlerini Saray Caddesi ile devam ettirdi.

Çamurlu Mahallesi’nin en işlek caddesi olan Saray Caddesi’nde esnafları ziyaret eden Başkan Hacıimamoğlu vatadaşlarla da bir araya geldi.

“Esnafımızın Her Zaman Yanındayız”

Ziyarete ilişkin bir açıklama yapan Başkan Hacıimamoğlu, “Malumunuz olduğu gibi şuan  Haziran ayını kapsayan normalleşme sürecinde yine biz esnaflarımızın yanında olup onların dertlerini dinleyelim, bir sıkıntıları varsa çözüm noktasında istişarede bulunup bir üst makama  çözümü noktasında iletelim istedik. Bu bağlamda yapmış olduğumuz bir ziyaretti. Cenabı Allah yine bu günlerimizi bizlere ve esnaflarımıza aratmasın. Ekonomimizin dinamikleri olan esnaflarımız Haziran ayında da hükümetimizin açıklamış olduğu hem destek paketleri neticesinde hem de normalleşme süreci kapsamında yine ekonomimize can suyu olmaya devam ediyorlar. Bizler de bu bağlamda her daim onların yanında olduğumuzu kendilerine söylemek, ifade etmek için onların Milliyetçi Hareket Partisi olarak her daim yanlarındayız” dedi.

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.