son haberler

MHP’nin Esnaf Ziyaretleri Sürüyor…

Yayınlanma Tarihi: 3 Mart 2021 okunma

MHP’nin Esnaf Ziyaretleri Sürüyor…
Siyaset
0

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu beraberinde parti yönetimiyle birlikte esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

Yaklaşık 6 ay önce göreve getirilen ve sonrası yapılan genel kurulda seçilerek yönetime gelen MHP Ünye İlçe Başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu esnaf ziyaretlerini Fevzi Çakmak Mahallesi ile sürdürdü. Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gerçekleştirilen ziyarette Başkan Hacıimamoğlu, pandemi sürecinde esnafın ekonomik sorunlarını dinlerken devletin sağladığı katkıların ulaşıp ulaşmadığını da sordu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Fevzi Çakmak esnafı ise Başkan Hacıimamoğlu’na teşekkür etti.

Başkan Hacıimamoğlu yaptığı açıklamada bundan sonrada bu tür ziyaretlerin devam edeceğini belirterek, “Bugün Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanlığı olarak Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulunan esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Sıkıntıları dinleyip çare bulma noktasında söz verdik. Her daim esnafımızın derdi ile dertleneceğiz ve yanlarında olmaya gayret göstereceğiz. Görevimizin bilinci içerisinde çalınmadık kapı gidilmedik yer bırakmayacağız” diye konuştu.

Başkan Murtaza Hacıimamoğlu Fevzi Çakmak Mahallesi ziyaretinde vatandaşlarla da sohbet ederek sıkıntılarını dinledi.

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.