son haberler

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ARGAN ÇALIŞMALARINA START VERDİ

Yayınlanma Tarihi: 20 Mart 2023 okunma

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ARGAN ÇALIŞMALARINA START VERDİ
Siyaset
0

Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri öncesi, yürütmekte olduğu İlçe Başkanlığı Görevinden Ak Parti Ordu Milletvekilliği için istifa eden Aday Adayı Kenan Selim Argan, seçim çalışmalarına Ünye Belediye Başkanlığı ziyaretiyle start verdi.

Ak Parti Ordu Milletvekili A. Adayı Kenan Selim Argan, görev süresi boyunca teşkilat ve belediyenin uyum içerinde çalışmaları yürüttüğüne dikkatleri çekerek, “çıktığımız bu yolda hizmet aşkımız, hizmet sevdamız aynı şekilde devam edecektir.” diye konuştu.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ise; “Mevla çıktığı yolu ve yolculuğu hayırlı eylesin.” diyerek kendilerini tebrik etti.

28. Dönem Ak Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı Kenan Selim Argan:

“28. Dönem Ordu Milletvekilliği aday adaylığı ile ilgili sürecimize start verdik. Bu çerçevede ilk olarak Ünye Belediye Başkanımız Hüseyin Tavlı beyi makamında ziyaret ettik. Önümüzdeki süre içerisinde görevimiz gereği ilçelerimizin tümünü ziyaret etmek suretiyle inşallah bu kutlu yürüyüşte yerimizi almanın gayreti içerisinde olacağız. Yaklaşık dört yıl boyunca Hüseyin Başkanımızla burada görev yaptık. Bu süre zarfında gerçekten çok uyumlu bir süreç geçirdik. Teşkilatımız ve belediyemiz hakikaten bu birlikteliği çok güzel bir neticeye ulaştırdı. Ünye’mizde elimizden geldiği kadar faydalı ve güzel hizmetler yapmaya gayret ettik. Özellikle Ankara ile olan bağımızı hiç kesmedik, diğer taraftan da Ünye Belediye Başkanımızın teşkilatına olan bağlılığı, hem de Ünye’ye olan hizmet aşkını hep birlikte net bir şekilde görmüş olduk. Belediye Başkanımıza gerek teşkilatımıza olan bu sadakatinden dolayı ve gerekse aynı zamanda Ünye’ye hizmetinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu süre zarfında uyumlu çalışmamız ne kadar önemli ki teşkilatımızla bağını hiçbir zaman kesmemiş aynı zamanda da vatandaşımızla olan ehliyetini her daim sürdürmüştür. Ünye’mizde sosyal belediyeciliğin penceresini açan başkanımıza bundan sonraki çalışmalarında da kolaylıklar ve başarılar diliyorum. İnşallah bu süre zarfında da Ünye’de yeni ilçe başkanımıza bu devri gerçekleştirdikten sonra, hizmet aşkımız, hizmet sevdamız aynı şekilde devam edecektir. Rabbim çıkmış olduğumuz bu yolda yar ve yardımcımız olsun.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı:

“Dört yılı aşkın bir zamandır Ünye’miz için, memleketimiz için, şehrimiz için el birliği ile en iyisi nasıl yaparız, şehre ihtiyaç olan ne ise onu nasıl kazandırırız diye birlikte el birliği içerisinde hem çözüme kavuşturmaya hem de şehrimize kazandırmaya gayret ve özen gösterdik. Bu süre zarfında uyum içerisinde zerre kadar birbirimizden incinmeden bu süreci birlikte yaşadık. Tabi öncelikle bu süreçte belediyemize sağlamış olduğu katkılarından dolayı belediyemiz adına, şahsım adına kendilerine teşekkür ediyorum. Diğer taraftan partimize ve teşkilatımıza geçen emeğinden dolayı, şehrimize sağladığı katkılarından dolayı kendisine ayrıca teşekkür ediyorum. Burada güzel ve hayırlı hizmetleri daha da arttırmak için hayırla yola çıkılmış bir niyetle birlikte bugün bizi ziyaret ettiler. Cenabı Allah niyetlerini hayırlı kılsın. Emellerini ve istikametini aynı zamanda bundan önce olduğu gibi bundan sonra da hayırlara vesile kılsın. İnşallah bugün çıktığı yolculuğu da Mevla şahsı, ailesi ve memleketi adına hayırlı eyler diyorum. Kendisinden biz süreç içerisinde memnunduk ki kardeşlik hukuku ötesinde bir hukukla ilçemize hizmet etmenin gayreti içerisinde olduk. Bundan sonra da aynı şekilde kardeş hukuku ile birlikte bu memlekete hizmet etmenin ve aynı zamanda sorunlarını çözmenin de gayreti içerisinde olacağız. İster bu görevlerde olalım veya olmayalım şehrimiz için emellerimiz, şehrimiz için hayallerimiz asla değişmeyecektir. İnşallah Mevla çıktığı yolu ve yolculuğu hayırlı eylesin.” diyerek ifadelerine son verdi.

Ak Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı Kenan Selim Argan’a Belediye ziyaretlerinde Ünye İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Arslan, Recep Ali Ateş ve Belediye meclis Üyesi Mustafa Fidan eşlik etti.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.