son haberler

Milletvekili Şener; “Ak Parti Milletine Hizmet Partisidir”

Yayınlanma Tarihi: 27 Mayıs 2015 okunma

Milletvekili Şener; “Ak Parti Milletine Hizmet Partisidir”
Siyaset
0

AK Parti Ordu Milletvekili ve Milletvekili Adayı İhsan Şener, Fatsa’da resmi kurumları ziyaret etti, köy toplantısına katıldı.

Şener, Geçtiğimiz günlerde yüzerken boğularak hayatını kaybeden Tepealan Ortaokulu 7. sınıf öğrencisi Mehmet Eğmen’in ailesine taziye ziyaretinde bulunarak başsağlığı diledi. Şener, burada Kuran’ı Kerim okudu.

Taşlıca mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Şener, AK Parti’nin milletine hizmet etme gayretinde olduğunu söyledi. Bugüne kadar verilen sözlerin tamamını tuttuklarını söyleyen Şener, “AK Parti milletine hizmet etme partisidir. İdeoloji partisi değildir. Yaptığımız hiçbir hizmeti seçim yatırımı olarak görmedik. 6 yıldır Alan bazlı destek ödemesini Mart ayında gerçekleştiriyoruz. Muhalefet partiler bundan bir şeyler çıkartıyor. Seçim olacağı için ödüyorsunuz diyorlar. Peki geçtiğimiz 5 yıl seçim mi vardı. Bahçelerin bakımı, budanması, ilaçlanması bu mevsimde olduğu için bu ayda ödeniyor. Yol yatırımlarımız, sağlık yatırımlarımız, eğitim yatırımlarımız, her alanda yatırımlarımız sürüyor. Ünye Devlet Hastanesi 27 Mayıs’ta açılacak. Fatsa Devlet Hastanesi ise Ekim ayının sonunda açılacak. Ordu’ya 600 yataklı şehir hastanesi yapılacak. Projesi hazırlanıyor, yeri hazır. Biz söz verdiğimiz her şeyi yerine getirdik” dedi.

12 Yıl Önce Hükümeti Bırakıp Kaçtılar
Şener açıklamasında, “Yıllarca koalisyonlarla bu millet zaman kaybetti, kan kaybetti. HDP ile MHP’nin bir araya gelerek hükümet kuracaklarını mı düşünüyorsunuz. CHP’de yanlarına gelecek kol kola memlekete hizmet mi edecek sanıyorsunuz. Daha 12 yıl önce bunlar hükümet değil miydi. Bunların abisi DSP ile MHP hükümeti yok muydu. Ne oldu zamanı bitmeden kaçıp gittiler. Türkiye’nin 1 tek parti ile yönetilmesi lazım. CHP’nin tek hesabı yüzde 30 oy almak yani iktidar olmak değil. MHP’nin zaten hedefi yok. HDP’de yüzde 10 barajını aşmak istiyor. Bunların tek hedefi AK Parti’yi yıkmak. Peki hükümeti yıkacaksınız ne yapacaksınız, bu soruya cevap yok” diye konuştu.

“Yeni Anayasa Şart”
Anayasayı değiştirecek çoğunluğu sağlamamız için sizlerin daha çok desteğine ihtiyacımız var diyen Şener, “Kardeş kavgasına teşvik eden, sınıf sınıf ayıran bir sistemi değiştirerek yeni bir Anayasa ile yolumuza devam etmek istiyoruz. Her zamankinden çok sizlerin desteğine ihtiyacımız var. AK Parti Anayasayı değiştirecek çoğunluğa ulaşırsa Türkiye artık rahat bir nefes alacak” açıklamasında bulundu.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.