son haberler

Saadet Partisi’nin Mahalle Ziyaretleri Sürüyor

Yayınlanma Tarihi: 4 Mart 2021 okunma

Saadet Partisi’nin Mahalle Ziyaretleri Sürüyor
Siyaset
0

Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin, yönetim kurulu ve belediye meclis üyeleri bu hafta Kaledere, Çınarlık ve Hamidiye mahallelerinin muhtarlarını ziyaret ederek taleplerini dinledi.

Kaledere Mahallesinden

Ana ve ara yolların asfaltlanması elektrik tesisatının yeraltına alınması, otopark ihtiyaçlarının olduğu, pazarın kaldırılamasının esnafı zor duruma düşürdüğü, trafiğin yoğun olduğu ve düzenlenmesi gerektiği talepleri alındı.

Çınarlık Mahallesinden 

Güdükkuyu ve Mehmetçik Sokaklarında doğalgaz istediklerini ve mahalle genelinde ihtiyaç sahibi çok fazla insan olduğu bilgisi alındı.

Hamidiye Mahallesinden

Mahalle yollarının yapılması, çok fazla su arızası şikayetlerinin olduğu ve alt yapının yenilenmesi, elektrik hattının yer altına alınması, aile hekimliği binasının eksiklerinin giderilmesi, eski mahalle muhtarı Yaşar Yıldız’ın evinin altına aile hekimliği binasını yapma talebi olduğu, her mahallede okul olduğu ancak bu mahallede okul olmadığı, dolmuş güzergahının olmadığı, özellikle hastane dolmuşlarının geçmediği ve muhtar evin olmadığı bilgisi alındı.

Yapılan bu ziyaretler sonrasında,  Saadet Partisi ilçe başkanı Özgür Şahin, yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri ziyaretlere her hafta devam edeceklerini problemleri yerinde tespit edip, bunları meclis üyeleri vasıtasıyla belediye meclisinde gündeme taşıyacaklarını ve çözüm önerilerini ortaya koyacaklarını söyledi.

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.