son haberler

Seçim Koordinasyon Merkezinde Coşkulu Açılış

Yayınlanma Tarihi: 25 Nisan 2015 okunma

Seçim Koordinasyon Merkezinde Coşkulu Açılış
Siyaset
0

AK Parti Ünye İlçe Teşkilatı, 7 Haziran seçim çalışmaları çerçevesinde Seçim Koordinasyon Merkezi(SKM)nin açılışını gerçekleştirdi. Açılışta konuşma yapan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, yerel seçimlerde aldıkları oy oranının üzerine çıkacaklarını belirtti.

Niksar Caddesi’nde gerçekleştirilen SKM açılışına; Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün, Ak Parti Ordu Milletvekili Adayları Oktay Çanak, Nilgün Tomakin, çevre ilçe belediye başkanları, Ak Parti Ünye Gençlik ve Kadın Kolları yönetimi, parti üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta ilk konuşmayı yapan Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün, Başbakan Yardımcısı ve Ak Parti Ordu Milletvekili Numan Kurtulmuş’un selamını ileterek sözlerine başladı. Ergün; “7 Haziran seçimlerinin startını bugün buradan veriyoruz. Allah yolumuzu açık etsin, Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Açılışta konuşma yapan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ise sloganlarının 5’te 5 olduğunu ve yerel seçimlerde aldıkları oy oranının üzerine çıkacaklarını belirtti. Çamyar; “İnşallah önümüzdeki 7 Haziran seçimlerinde sloganımız olan 5’te 5’i gerçekleştirmek suretiyle, Ak Parti’nin oy oranını yerel seçimlerdekinin çok daha üzerine çıkarmak suretiyle verecek olduğunuz destekten dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Bu yolculuk çok uzun bir yolculuk ama biz biliyoruz ki bu yolculukta yalnız değiliz. Bugün burada belediye başkanlarımızla, milletvekili adaylarımızla biriz, beraberiz, iriyiz ve teşkilat olarak dimdik ayaktayız. İşte Ak Parti kadroları, 7 Haziran’dan sonra sizlere hizmet edecek kadro burada, 5’te 5’e olan inancımız tam” diye konuştu.

Ak Parti Ordu Milletvekili Adayı Nilgün Tomakin de konuşma yaparak, seçimlerde 5’te 5 yapmak için hiçbir engellerinin olmadığını belirterek; “Burası küçük bir miting havasında olmuş. Biz şu anda halkla birebir buluşma imkanına erişemedik ama bana ulaşanlardan, arayanlardan güzel destekler alıyorum. Hep birlikte yürekten inanırsak 5’te 5 yapmak için önümüzde hiçbir engel yok” dedi.

Son konuşmayı yapan Ak Parti Ordu Milletvekili Adayı Oktay Çanak ise Ak Parti döneminde ülkenin tüm öz kaynaklarını milletin hizmetine sunulduğunu ifade ederek; “Eğer milletimiz arzu ederse, destek verirse, aldığı hizmetleri hiç şüphesiz hayatında idame ettirirse, o parti her daim her seçimde lider olarak çıkar. Ak Parti kurulduğu günden itibaren, bu ülkenin tüm öz kaynaklarını, tüm değerlerini, tüm mal varlığını bu milletin hizmetine sunmuş bir partidir” dedi.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.