son haberler

Şener; “Yapamayacağımız Sözü Vermeyiz”

Yayınlanma Tarihi: 5 Haziran 2015 okunma

Şener; “Yapamayacağımız Sözü Vermeyiz”
Siyaset
0

AK Parti Ordu Milletvekili ve Milletvekili Adayı İhsan Şener, Kumru’da miting düzenledi. Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı mitingde konuşan Şener, 13 yılda Kumru’ya yapılan yatırımları anlatarak, muhalefetin sözlerini eleştirdi.

Kumru’da coşkulu kalabalığa seslenen Şener; “İnşallah 5’te 5 olacak. Bu meydanlara gelip bir sürü vaatlerde bulundular. Biz söz verdik mi yaparız, kimseyi aldatmadık bu zamana kadar. Kimseyi aldatmayacağız ama aldanmayacağız da. Onların kuru vaatlerine, gerçekleşmesi zor vaatlerine, zihin çelmelerine aldanmayacağız” dedi.

Muhalefetin tek hedefinin AK Parti’yi yıkmak olduğunu, gelecek planlarının olmadığını söyleyen Şener, “Muhteşem 3’lünün birbiriyle hiçbir sorunu yok. Ne CHP’nin, MHP ile Ne MHP’nin HDP ile hiçbir sorunu yok. Sorun ne AK Parti gitsin. AK Parti giderse ne olacak. Onlar krizden, derin yapılardan, başka ülkelerin istihbaratlarıyla beslenen siyasi partilerdir. Biz milletimizle yola çıktık. 2002’de yola çıktık, yola çıktığımız günden beri sizinle beraberiz. Yolumuza sizinle gidiyoruz. Her defasında yolumuzu kesmek istediklerinde size müracaat ettik. ’Ey milletimiz bunlar derin yapılarla bu oyunları oynuyorlar, sizin yolunuzu kesmek istiyorlar’ dedik bizimle oldunuz. Milletimize yürekten teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.