son haberler

Seyit Torun; “HAYIR” Tüm Milletimizin Ortak Mücadelesi Olacaktır

Yayınlanma Tarihi: 18 Şubat 2017 okunma

Seyit Torun; “HAYIR” Tüm Milletimizin Ortak Mücadelesi Olacaktır
Siyaset
0

Ünye Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ordu milletvekili Seyit Torun’un katılımıyla yaptığı toplantıyla hayır kampanyasını başlattı.

Seyit torun yaptığı konuşmada: “Bu mesele memleket meselesidir. Bu mücadele ülkemizin geleceği için milletimizin hep birlikte yapacağı bir mücadele olacaktır. Çocuklarımızın yarın ‘bize böyle bir ülkemi bıraktınız’ diye bizleri yargılamamaları için tek adam rejimine hayır. Partili Cumhurbaşkanlığına hayır, bir kişinin yasamayı atamasına hayır, Cumhuriyeti korumak için hayır, denetlenemeyen bir sistemin oluşmasına hayır, parlamenter sistemin ortadan kalkmasına hayır, camiye kışlaya adliyeye siyasetin girmesine hayır, parti devleti kurulmasına hayır, devlet kurumlarının bölgelere ayrılmasına hayır, fındık için, bozuk ekonominin düzelmesi, çocuklarımızın ve torunlarımızın gelecekleri için hayır demeliyiz” dedi.

Toplantı sonrası kahvehane ziyaretleri yapan Seyit Torun, “Hayır’a” olan büyük ilgi karşısında, “Ünye kararını dünden vermiş, Hayırlı olsun” dedi.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.