son haberler

Ayşenur Ebrar’a Milli Takım Daveti

Yayınlanma Tarihi: 21 Ocak 2022 okunma

Ayşenur Ebrar’a Milli Takım Daveti
Spor
0

Ünye Gücü FK Kadın Futbol alt yapımız meyvelerini vermeye devam ediyor. Alt yapımızda futbola kazandırdığımız Ayşenur Ebrar Atabay U-15 Milli Takım bölge seçmelerinin ardından 30 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak milli takım kampına davet edildi.
U-15 Milli Takım Bölge Seçmelerinde geçtiğimiz ay Samsun’da milli takım hocalarının dikkatini çeken Ünye Gücü FK Kadın Futbol Takımı Alt Yapı oyuncularımızdan Ayşenur Ebrar Atabay milli takım kampına davet edildi.
U-15 Milli Takım Bölge Seçmeleri için 28 Aralık’ta Samsun İlkadım Belediyesi Suni Çim Sahada yapılan seçmelere katılan alt yapı oyuncumuz 2007 doğumlu Ayşenur Ebrar Atabay, gösterdiği performansla ve yeteneğiyle milli takım hocalarının gözüne girmeyi başararak milli takım kampına davet edildi. 30 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak U-15 Kadın Milli Takım Kampına katılarak kulübümüzü temsil edecek olan futbolcu kızımız Ayşenur Ebrar Atabay’a başarılar diliyoruz.
Daha önce de alt yapı oyuncularımızdan Beren Şeker milli takım kampına davet edilmişti. “Ünye Gücü Futbol Kulübü olarak, hem kadın futbol hem de kadın voleybol branşında ulusal liglerde mücadele ederken alt yapı çalışmalarımızı da dikkatle sürdürüyoruz. Ayşenur Ebrar Atabay’ın milli takım kampına davet edilmesinden son derece mutluyuz. Emeği geçen ekibimizi ve genç oyuncumuzu tebrik ediyoruz. Böylelikle bir kızımızın daha geleceği olacak. Tüm emeklerimiz bunun için. Ünye Gücü Futbol Kulübümüz kadınımıza kızımıza şiddet değil şefkat eli olmaya devam edecek.”

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.