son haberler

Kırmızı Kart Gösteren Hakeme Kafa Attı, Maç Tatil Edildi

Yayınlanma Tarihi: 12 Aralık 2021 okunma

Kırmızı Kart Gösteren Hakeme Kafa Attı, Maç Tatil Edildi
Spor
0

Bugün Ünye Şehir Stadında oynanan Ünye 1957 Spor- Eynesil Belediyespor maçında Ünye 1957 Spor Kulübü futbolcusu Sefa Demir, yedek kulübesinde kendisine kırmızı kart gösteren karşılaşmanın orta hakemi Yasin Kavcıoğlu’na kafa attı. Kafa darbesiyle yere düşen hakem maçı 90+5’inci dakikada tatil etti.

Ünye ilçesinde Bölgesel Amatör Futbol Lig’i (BAL)  2’inci Bölge 2’inci Grup’ta Ünye 1957 Spor ile Eynesil Belediyespor karşılaştı. Karşılaşmanın uzatma dakikalarında yedek kulübesindeki Ünye 1957 Sporlu Sefa Demir hakeme itirazdan dolayı kırmızı kart gördü. Demir, kendisine kırmızı kart gösteren karşılaşmanın orta hakemi Yasin Kavcıoğlu’na kafa attı. Hakem aldığı kafa darbesi ile yere düştü. Polisin sahaya girerek önlem aldığı maç hakem kararı ile 90+5’inci dakikada tatil edildi. Hakemler güvenlik önlemi altında soyunma odasına gitti.

Yönetim Jet Kararla Futbolcu İle Yollarını Ayırdı

Ünye 1957 Spor ile Eynesil Belediyespor karşılaşmasının uzatma dakikalarında kendisine kırmızı kart gösteren hakeme kafa atan Sefa Demir ile kulüp tek taraflı sözleşmeyi fesh etti.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Kamuoyunun malumu olduğu üzere 12 Aralık Pazar günü Eynesil Belediyespor ile oynadığımız Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2. Grup 7. hafta maçının uzatma dakikalarında orta hakem Yasin Kavcıoğlu ile oyuncumuz Sefa Demir arasında istenmeyen olaylar yaşanmıştır.

Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim” sözünü şiar edinen kulübümüz için bu davranış kabul edilemez.

Bu nedenle Sefa Demir ile olan sözleşmemizi tek taraflı feshederek kulüple olan ilişiğini kesmiş bulunmaktayız. Kendisine bugüne kadarki emekleri için teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dileriz. Ünye 1957 Spor Kulübü” denildi.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.