son haberler

Özbekistan’da Hedef Şampiyonluk

Yayınlanma Tarihi: 1 Temmuz 2022 okunma

Özbekistan’da Hedef Şampiyonluk
Spor
0

Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor ve Sağlıklı Yaşam Şube Müdürlüğü Sporcusu Mevlüt Can Güngör, Özbekistan’da yapılacak olan Uluslararası Kick Boks Turnuvası’nda ülkemizi temsil edecek.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in Ordu’da spora ve sporcuya verdiği destek her branşta meyvelerini vermeye devam ediyor. Bu kapsamda 29 Haziran-3 Temmuz 2022 tarihleri arasında Özbekistan’da yapılacak olan Uluslararası Kick Boks Turnuvası’nda Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor ve Sağlıklı Yaşam Şube Müdürlüğü Sporcusu Mevlüt Can Güngör, Genç Erkekler Kick Light branşında 84 kg’da ülkemizi temsil ederek altın madalya kazanmak için mindere çıkacak.

ŞAMPİYON OLMAK İÇİN ÖZBEKİSTAN’A GİTTİ

29 Haziran-3 Temmuz 2022 tarihleri arasında Özbekistan’da yapılacak olan Uluslararası Kick Boks Turnuvası’nda Türkiye Milli Takımı adına Genç Erkekler Kick Light branşında 84 kg’da ülkemizi temsil edecek olan Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor ve Sağlıklı Yaşam Şube Müdürlüğü Sporcusu Mevlüt Can Güngör, turnuvaya katılmak üzere Ordu-Giresun Havalimanından yola çıkarak Özbekistan’a ulaştı.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.